У «Дії» з'явився ще один COVID-сертифікат: як згенерувати

- У застосунку з’явилась можливість згенерувати сертифікат про негативний ПЛР-тест.
У застосунку «Дії» можна згенерувати ще один різновид COVID-сертифікату. Мова йде про негативний результат ПЛР-тесту. Документ діє 72 години з моменту здачі аналізу. Бета-тестування таких сертифікатів стартувало 1 листопада. Про це повідомляє інформаційне агенство УНІАН.
Як згенерувати:
Згенерувати сертифікат про негативний ПЛР-тест можна в аналогічний спосіб, як COVID-сертифікат про вакцинацію. Після оновлення застосунку в PlayMarket, AppStore або AppGallery в "Дії" треба натиснути "Послуги", вибрати пункт "COVID-сертифікати" та натиснути "Згенерувати сертифікат".
Дані підтягуються автоматично після того, як користувач дасть згоду на отримання даних з Електронної системи охорони здоров’я. Сертифікат буде відображатись поруч з іншими цифровими документами в застосунку.
Читайте також:
- QR-код у «Дії» та посилення обмежень для невакцинованих: нові правила карантину в Україні
- У Хмельницькому викрили підприємців і лікарку, які підробляли міжнародні COVID-сертифікати
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
Арсен Ільченко
Я можу на словах згенерувати все що потрібно
Lena Selezneva
Массовая вакцинация это одно, но коллективные походы в плеймаркет это уже на грани оккультного.
Ждем.
Читач78 reply Lena Selezneva
Lena Selezneva reply Читач78
Читач78 reply Lena Selezneva
Насчет кодов: дословно, что прочитал Ляшко:
Більше того, відповідно до змін, тепер на працівників закладів культури, харчування тощо накладатиметься обов’язок перевіряти відвідувачів не просто на наявність COVID-сертифікату, але й також перевіряти його чинність. Зробити це можна буде за допомогою додатку “Дія” в смартфоні. У випадку недотримання вимог на власника закладу очікуватиме штраф у розмірі від 34 до 170 тисяч гривень.
– Окремо зазначу: представники закладів мають не просто запитувати про наявність сертифікату чи перевіряти їх візуальну наявність, а повинні зчитувати QR-код сертифікату. Для зчитування не потрібно додаткових додатків чи засобів. Достатньо своїм додатком “Дія” зчитати QR-код. Після зчитування на смартфоні перевіряючого відображатиметься статус COVID-сертифікату: чинний чи не чинний. Без перевірки та зчитування COVID-сертифікат не вважається наданим та перевіреним.
Т. е. посетитель должен предоставить сертификат с QR-кодом (не говорится, что обязательно в приложении, бумажные сертификаты с портала Дия тоже с QR-кодом), а сотрудник должен с помощью своего приложения Дия считать этот код и проверить, действителен ли сертификат.