У грудні на вулиці Хмельницького виїдуть сім нових «Богданів»

У грудні на вулиці Хмельницького виїдуть сім нових «Богданів»

Тендер на придбання нових «рогатих» мали провести ще 31 серпня. Але через невідповідність документації він зірвався, а закупівля затягнулась. Новий тендер провели в останній день жовтня та вже визначили, хто доставить нові тролейбуси у Хмельницький. 

В серпні на лінії міста вийшли три новенькі «Богдани», які купили майже за 14 мільйонів гривень. У комунальному підприємстві «Електротранс» запланували оновити автопарк ще сімома «рогатими». Навіть оголосили тендер, який мав відбутися наприкінці літа. Однак в останній момент антимонопольний комітет відмінив закупівлю тролейбусів через невідповідність документації.

Новий тендер у місті провели 10 днів тому. Його виграла луцька фірма «Богдан Моторс». Саме вони і мають доставити «рогаті» у Хмельницький до 20 грудня. Тролейбуси обійдуться в 32 мільйони гривень.

- Ми чекали 10 днів на оскарження від інших учасників тендеру. А тепер будемо підписувати договір з фірмою, яка виграла. Вони запропонували тролейбуси на 140 тисяч гривень менше, - розповідає «ВСІМ» директор комунального підприємства «Електротранс» Віктор Паламарчук.

Сім тролейбусів будуть обладнані пандусами і місцями для людей з обмеженими можливостями. Всередині у них встановлять wifi та відеореєстратор.

- Перш ніж тролейбуси возитимуть хмельничан, в них проведуть наладку електроніки. Також має бути проведена додаткова експертиза у Києві. Ще тролейбуси мають наїздити по місту 240 кілометрів без пасажирів, щоб перевірити їхній технічний стан. І лише тоді ми представимо їх громадськості, - каже Віктор Паламарчук. 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 На Хмельниччині 23 червня очікується негода: прогнозують грози та шквали 20:25 Відключення світла у Хмельницькому 23 червня: у списку 155 вулиць (АДРЕСИ) 19:46 Майже у 16 разів вище норми: на Хмельниччині спіймали нетверезого водія 19:09 На Шепетівщині набирають поліцейських для роботи у школах Від читача 22:37 Чемпіонат світу з футболу 2026: прогнози експертів. Огляд ЗМІ 18:41 На Хмельниччині через спеку запровадили обмеження для вантажівок 18:07 У Хмельницькому 25-річна жінка випала з четвертого поверху: що відомо 17:39 «На щиті» — четверо воїнів з Хмельниччини: Олександр Гоменюк, Олександр Ковальчук, Олег Мельничук та Сергій Рижов 17:01 Вирвав з рук хмельничанки телефон та побив її: поліцейські затримали чоловіка 16:17 Із 23 червня у Хмельницькому ремонтуватимуть Західно-Окружну: що потрібно знати водіям 15:41 Гроза з градом насувається на Хмельниччину: оголошено штормове попередження 15:02 37-річний чоловік помер від укусу комахи на Хмельниччині 14:24 Поліція Хмельницького шукає працівників: перелік вакансій 13:41 Зчитали сигналізацію та обікрали авто: у Хмельницькому судитимуть двох чоловіків 13:03 Виграв у смерті залізні ноги: як морпіх із Хмельниччини вчиться жити після важкого поранення 12:38 Хмельничан попередили про затримки тролейбусів через зрізання дерев 12:01 У Хмельницькому на добу відключать воду: перелік мікрорайонів 11:21 Біля магазину на Панаса Мирного сталася бійка: важко побили чоловіка 10:46 Небо під контролем: реальна роль БПЛА у бою (соціальна реклама) 10:32 Зіткнення мотоцикла і Renault: постраждав 73-річний водій
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up