У Хмельницькій громаді змінять правила продажу алкоголю

У Хмельницькій громаді змінять правила продажу алкоголю
 • Міська рада опублікувала проєкт рішення, де йдеться про обмеження на продаж алкоголю. 
 • Розповідаємо детальніше, що це означає і що має змінитись?

У Хмельницькому діють обмеження щодо продажу та споживання алкоголю. Їх неодноразово переглядали під час повномасштабного вторгнення і в умовах дії воєнного стану. 

Наразі на сайті міської ради опублікували проєкт регуляторного акту “Про встановлення обмежень щодо продажу та споживання пива, алкоголю та вин столових” на території Хмельницької територіальної громади, а також втрату чинності рішення сесії міськради. 

Розробником проєкту є управління торгівлі. Метою зазначили “обмеження шкідливого впливу споживання спиртного, популяризації здорового способу життя, посилення профілактичного впливу і протидії проявам пияцтва та алкоголізму серед населення громади”. Що це означає і чи будуть якісь зміни?

Відео дня

Журналістка vsim.ua звернулась за поясненням до управління торгівлі. Як пояснює заступник начальника Світлана Гаврилюк, зміни торкнуться лише території дії наявних обмежень. 

-  Раніше обмеження щодо продажу алкоголю діяли лише на території Хмельницького. Цим проєктом регуляторного акту скасовується попереднє рішення міської ради від 17 червня 2020. Наразі передбачені ті ж самі обмеження, але вони вже будуть діяти на території всієї міської територіальної громади, - пояснює Світлана Гаврилюк. 

Тобто, змінюється лише територія дії обмежень. При цьому часові рамки на заборону торгувати алкоголем залишаються такими ж.

Нагадаємо, обмеження на продаж алкоголю діють з 22:00 до 10:00. Всі інші попередні обмеження щодо продажу алкоголю теж залишаються без змін. Зокрема, мова йде і про День тверезості, який у Хмельницькому запровадили 1-го вересня.

Протягом місяця після оприлюднення регуляторного акту в управлінні торгівлі прийматимуть заявки і зауваження. Їх може подати будь-хто.

Після цього пропозицію буде винесено на розгляд виконавчого комітету. Далі рішення прийматимуть на найближчій сесії міської ради. 

Зауваження та пропозиції приймають в письмовій формі протягом 30 днів за адресою управління торгівлі Хмельницької міської ради: вулиця Грушевського, 88, телефони. 65-11-41, 65-61-26, 79-46-01, електронна адреса – [email protected].

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (9)
 • Андрей Гришнюк

  Щось гамслію не зашкодило набратися і комендантську годину.....

  😂😂😂
 • Ольга Бачинська

  Люди особливо молоді повинні в 10 год працювати а більшість сидить під магазином з спиртним чому не зробити з 15-22 год
 • Ольга Бачинська

  В 10 год молоді люди повині  працювати розвив мл
 • Максим Павлов

  Мед Детокс- Сучасна клініка детоксикації «Мед Детокс» Хмельницький

keyboard_arrow_up