У Хмельницькому пройде гастрофест “Підпілля кави”

У Хмельницькому пройде гастрофест “Підпілля кави”
  • Організують його 28 вересня на вулиці Проскурівського підпілля.
  • Там розкладуть ятки від виробників твердих сирів. 
  • Будуть виїзні кондитерські та винотеки. А ще саксофон та художній розпис чашок.

У перший день святкування Дня міста, 28 вересня, у Хмельницькому проведуть гастрофест «Підпілля кави». Розпочнеться він з 12-ї години. Ятки з ласощами розкладуть на вулиці Проскурівського підпілля, від Соборної до Проскурівської. Цю ділянку дороги перекриють. 28 вона буде повністю пішохідною. 

Гостям обіцяють наповнити вулицю неперевершеним ароматом кави. Також будуть представлені виїзні кондитерські, винотеки та виробники твердих сирів.

Тут гратимуть вуличні музиканти, баристи влаштовуватимуть майстер-класи, організують вечірки від закладів.

У програмі фестивалю:

  • Латте Арт шоу;
  • Інструментальний музичний супровід вуличних музикантів (скрипка, саксофон, контрабас);
  • Облаштування «Зони творчості» - локація «Мистецький дворик» (художній розпис чашок під каву, встановлення фотозони);
  • Проведення конкурсу «Найкавовіша кава».

 Також буде можливість обрати кращу кав'ярню. Відвідувачам гастрофесту видаватимуть спеціальні фішки, якими можна буде проголосувати за улюблений заклад. Про це повідомляють на сайті Хмельницької міської ради.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 26 квітня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 18:28 Їм було 23 та 55 років: загинули двоє бійців з Хмельниччини 17:52 Хмельниччину накриє негода: погода на неділю, 26 квітня 17:07 У Хмельницькому попрощалися з двома захисниками — Богданом Богушем і Миколою Бондарем Від читача 13:06 Продовжуємо роботу щодо залучення молоді до служби в митних органах 16:12 У Хмельницькому знайшли три незаконні врізки у ливневу каналізацію 15:11 У Хмельницькому померла сімейна лікарка Алла Матяш 14:27 Попрощалися із загиблим на війні хмельничанином Романом Полісюком: йому було 37 13:19 На Хмельниччині помер відомий лікар-травматолог Анатолій Нікітін 12:22 Коли прийде справжнє потепління: синоптикиня уточнила прогноз 11:26 На війні загинули жителі Хмельниччини: Іван Батурко, Михайло Ковальов та Василь Коновальчук 10:28 На Хмельниччині триває ремонт доріг: що і де зробили цього тижня 09:30 На Хмельниччині знайшли тіло чоловіка під час гасіння пожежі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up