У Хмельницькому районі втопився рибалка

У Хмельницькому районі втопився рибалка
Фото ілюстративне.
  • Тіло чоловіка дістали із ставу у Чорному Острові.
  • Йому було 75 років.

Із ставу у Чорному Острові Хмельницького району місцеві мешканці дістали тіло 75-річного чоловіка. Затонув він вранці вчора, 22 червня. Трапилося це близько 8:30 ранку. Повідомлення про подію ДСНС у Хмельницькій області отримало об 11:00.

Чоловік був мешканцем Чорного Острова. За словами очевидців, він ловив рибу, знаходячись на саморобній кладці. За невстановлених поки обставин він втопився. Ознак насильницької смерті на тілі не виявили. Про це інформує ДСНС у Хмельницькій області.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:18 Яким буде перший день весни на Хмельниччині: прогноз погоди 17:30 Що зміниться з березня: виплати сімʼям військових, вилучення банкнот та переведення годинників 16:55 Йому було 24. З воїном Володимиром Черковим попрощалися на Хмельниччині 16:29 Церковний календар на березень-2026: дати поминальних субот і Благовіщення Від читача 11:43 До уваги суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності! 15:55 Загинули троє військових з Хмельниччини: Дмитро Банас, Олександр Ніколаєв, Сергій Повх 15:17 Розтрата мільйонів на житлі для ВПО: у Хмельницькому районі підозрюють посадовиць 14:04 На Хмельниччині можливе забруднення колодязів: що варто знати 13:12 Назавжди 25. У Хмельницькому попрощалися з прикордонником Володимиром Крутовим 12:23 Однакові ліки, різні ціни: чому різниться вартість в аптеках Хмельницького 11:05 Екобус у Хмельницькому: графік роботи у березні 10:01 Повернув з неправильної смуги: у Хмельницькому оштрафували водія ВАЗ 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 28 лютого (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up