У Хмельницькому запрацювала гостина Святого Миколая

У Хмельницькому запрацювала гостина Святого Миколая
  • Сотні хмельничан у черзі до святого Миколая! 
  • Сьогодні, 19 грудня, для малечі відкрилися дверцята до його святкової хатинки.
  • За свої старання усі дітки отримали подарунки.

 

На майданчику біля кінотеатру імені Т. Шевченка, неподалік головної ялинки міста, запрацювала гостина святого Миколая. Там чарівний дідусь разом із своїм помічником – Янголом вислухає бажання, молитву чи віршик кожного маленького хмельничанина і вручить солодкий подарунок.

Черга біля хатинки утворилася ще приблизно з 17:00, стрімко наростаючи. Візуально на майданчику утворилися два величезні натовпи: один біля сцени, а інший біля гостини.

Здалека черга виглядала мирною та спокійною, та коли проникнути всередину, особливо біля самого входу у будиночок, можна побачити не дітей, які очікують на диво, а сварливих мам, які розчервонівшись кричать одна на одну і штовхаються.

Відео дня

Читайте також: 125 подарунків хмельницькі волонтери зібрали для потребуючих дітей 

А на стражі порядку, прямо на вході у хатинку, стояв сам начальник управління культури і туризму Артем Ромасюков. Йому самому довелося роз’яснювати дорослим, щоб усі поводилися цивілізовано. Казав,  що побувати в гостині Миколая – це, м’яко кажучи, трохи більше, ніж просто отримати подарунок. Він нагадав батькам, що для дітей це диво, особливе переживання, коли дитина розповідає Миколаю молитву чи віршик на вушко. Та, на жаль, марними були переконання начальника культури. Навколо крики, штовханина, навіть сльози, та не дітей, а знову ж таки, мам.

Євгенія Янюк, мама яка також стояла в черзі з маленькою Олександрою поділилася:

- Ми швидко справилися. Для того, щоб отримати подарунок розповіли вірш. Приходимо сюди не перший рік і можу сказати, що черга дуже не організована, каже Євгенія.

Бабуся дівчаток Насті та Лізи – Ганна Василівна з радістю розповіла:

- Ми кожен рік приходимо на відкриття хатинки, але перший раз потрапили всередину до святого Миколая. Вони вірять в нього і дуже раді, що побували там. Старша «Отче наш» розказала, ще й перехрестилася, - каже жінка.

Дітки, які, на жаль, не потрапили до хатинки або не мали змогу прийти, свій шанс посидіти на колінах у Миколая не проґавили.  Адже гостина працюватиме кожен день з 17:00 до 19:00 аж до 14 січня 2018 року.

Нагадаємо, маленьким хмельничанам роздадуть 6 000 подарунків. Вартість одного складає близько 33 гривень.

Підготувала Ольга Янча

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (3)
  • Юля Іжевська

    Ми одного року пішли на відкриття,то неврівноважені люди чуть дитину не задушили,стали пертися по головах без всяких черг.І саме цікаве,що мамаші поприводили хлопців,які ростом як ті мами і вищі,і які давно не вірять в Миколая і це ради пару цукерок.Один позаду нас сказав,що не хоче стояти,то його мама верещала "стій,я тобі сказала".
     Як тільки відкрилися двері всі стали пхатися,щоб зайти,попридушували малих дітей,ніби захват.Моя дитина істерично кричала від тої давки,ми ледве вибралися з того натовпу,дитина плакала і просила їхати до дому,що ми і зробили.
     Потрібно якось контролювати вік дітей,і кількість відвідувань.Бо розказують,що є такі що щодня ходять туди по цукерки,а є діти,які взагалі не попадають.
  • Максим Фомин

    Извините подарков
  • Максим Фомин

    Зачем называть суму подарка??? Что это отчет? Или это намек после 6000 тыс. грн. всё не надо ходить
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:02 Неприємний погодний «сюрприз» очікує хмельничан: прогноз на 18 квітня 20:08 Тіло не повернули: родина не може попрощатись із 21-річним воїном з Хмельниччини photo_camera 19:06 Що робити, якщо тривога застане в церкві — пояснення від голови Хмельницької ОВА 18:04 Наймолодшим було 22: відзначили нагородами шістьох військових з Хмельниччини Від читача 14:34 Поліція та СБУ повідомили про підозру заступнику голови КМДА в організації схеми переправлення призовників через держкордон України 17:17 До кладовища в Шаровечці курсуватиме додатковий транспорт: графік 16:29 Поблизу кордону затримали жителів Хмельниччини, які хотіли дістатись Румунії 15:46 Був зниклим безвісти: на Хмельниччині попрощались із 25-річним Валерієм Давидуном photo_camera 15:04 П’яні водії та під наркотиками: як і кого карали за 130-ою у Хмельницькому 14:29 Подолав 50 кілометрів: на Хмельниччині розшукали зниклого чоловіка із психічними розладами 13:56 У Хмельницькому водій маршрутки їздив без «прав» та порушував ПДР — поліція 13:08 У Хмельницькому зареєстрували нові випадки захворювання на кір: що відомо 12:30 ВСІМ Бізнес-ліга 2025: триває реєстрація команд 12:22 Тіло курсанта виявили в прикордонній академії у Хмельницькому 11:06 Байк за донат: волонтери збирають кошти на потреби ЗСУ 10:30 На Хмельниччині 41-річна отруїлась грибами: як вберегтися 09:17 Дитбудинкам на Хмельниччині передали обладнання на 3,2 мільйона 08:30 Курс валют у Хмельницькому на 17 квітня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up