Україна повернула додому тіла ще 94 загиблих військових

Україна повернула додому тіла ще 94 загиблих військових
Фото ілюстративне
  • Перевезти тіла мають воїни ЗСУ. 

  • А встановлять особи загиблих судмедексперти. 

На підконтрольну уряду України територію повернули тіла останків ще 94 українських військових. Про це повідомили у Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими.

ЗСУ мають перевезти репатрійовані тіла та останки до визначених державних спеціалізованих установ для передачі представникам правоохоронних органів та судово-медичним експертам. А ті вже мають встановити особи загиблих. 

Захід здійснювався Координаційним штабом з питань поводження з військовополоненими у взаємодії з Об’єднаним центром при СБУ, МВС України (Секретаріат Уповноваженого з питань осіб зниклих безвісти за особливих обставин), ЗСУ (ЦУ ЦВС), ГУ ДСНС України у Сумській області, ДПС України, іншими представництвами структур сектору безпеки та оборони України за сприяння та безпосередньої участі представників Міжнародного Комітету Червоного Хреста.

Відео дня

Зазначається, що відповідно до норм Міжнародного гуманітарного права росії передали тіла (останки) комбатантів, загиблих у зв’язку зі збройною агресією проти України.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up