Як змінювався Хмельницький: історія міста у його будівлях (КАРТА)

Деякі будинки та місця мають столітню історію. Як не дивно, та чимало з них практично не втратили свій первинний вигляд і непомітно, але вирізняються з-поміж десятків сучасних офісів, кафе та ресторанів, які заполонили місто.
Як змінювався Хмельницький: історія міста у його будівлях  (КАРТА)

На що подивитися у Хмельницькому? Гостям обласного центру здебільшого розповідають офіційні версії його заснування і розбудови, показують пам’ятки архітектури, проводять екскурсії центральною частиною. Мешканці міста знають про його історію трохи більше, хоч з іронією кажуть, що туристам у нас робити нічого.  Питання привабливості Хмельницького часто піднімають в провладних кабінет, роздумували чиновники - що покращити і що створити, щоб туристам було цікаво відвідати наш край.    

 Багато будівель, які формували неповторне обличчя міста,  з часом руйнувалися. Їх нищили війни, радянська влада та час. Хмельницький має 600-річну історію та веде свій родовід від невеличкого поселення Плоскирів або Плоскирівці. Пропонуємо зробити невеликий екскурс в історію Хмельницького. Знакові будівлі, з яких зчитується історія нашого міста, розміщені на карті, підготовленою «ВСІМ».

Примітка: карта наповнюється. Редакція користувалася матеріалами  історичного нарису «Прогулянки Проскуровом» Сергія Єсюніна.

Новини за темою
Коментарі
keyboard_arrow_up