З’явилося відео на якому вандали трощать фотозону біля ЦУМу. Що кажуть у поліції

З’явилося відео на якому вандали трощать фотозону біля ЦУМу. Що кажуть у поліції
Скрін із відео
  • Його оприлюднили у соцмережі Facebook.

  • На записі видно, як невідомий юнак відламує від фотозони літеру “Й”.

  • А його товариші просто спостерігають за дійством.

Наприкінці минулого тижня хмельничани жваво обговорювали досить неприємну новину. У місті знову активізувалися вандали. Повиривали лавки в дендропарку та покрали квіти на клумбах у сквері Шевченка. Піком обурення стала пошкоджена фотозона “Я люблю Хмельницький” біля ЦУМу. Там вкотре вирвали літеру “Й”. Сталося це в п’ятницю, 13 березня. 

Писали під новиною обурені містяни. У коментарях запитували “Куди ж дивиться поліція?” та яке покарання отримають вандали, якщо їх таки спіймають. З цими питаннями журналісти vsim.ua звернулися до Хмельницького відділу поліції, що на Пушкіна, 15. Адже територія, на якій стався акт вандалізму входить до їхньої компетенції. Однак у відділку були, так би мовити, “ні сном, ні духом”.

Як повідомила журналістам речник Хмельницького міського відділу поліції Людмила Берестовська, власники фотозони, тобто адміністрація ЦУМу, із заявою до них не зверталася. Відтак, розслідувати нічого. Інша справа, якби про подію повідомили свідки чи було відео інциденту. 

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А пять статей щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up