TransUkraine 2020 - це велосипедний марафон, що тривав 7 діб.
Учасники проїхали на своєму двоколісному 1 500 кілометрів
Серед них був хмельничанин Олександр Галкін.
Із 8 по 15 серпня в Україні відбувся незвичайний автономний велосипедний марафон під назвою “TransUkraine 2020”. Під час нього учасники проїхали 1500 км, починаючи з Чернігівської області й закінчуючи Ужгородом!
“Проїхати на двох колесах наймальовничішими місцями України та побачити її абсолютно з іншого ракурсу” - девіз їхнього забігу.
Серед учасників марафону був і хмельничанин Олександр Галкін. Своїми враженнями він поділився із vsim.ua.
TransUkraine 2020 - це грандіозний веломарафон на 1500 км наймальовничішими місцями України. Маршрут з'єднує найпівнічнішу та найзахіднішу точки нашої Батьківщини.
Ні, це ініціатива киян. Через YouTube канал було оголошено про bikepacking race від північного кордону до західного. Оголосили реєстрацію, визначили терміни, створили трек та почали підготовку. На старт вийшло 120 учасників.
Ну, взагалі такі дистанції ідуть люди з досвідом. Це не перший мій марафон, я йшов до цього роками. Родина знає про моє захоплення велопоїздками на далекі відстані і, звичайно ж, підтримує мене.
Як не дивно, цього разу технічних проблем не виникло взагалі ніяких. Я поставив нові колеса, та ще й з герметиком.
Ліміт часу для цього рейсингу у моїй категорії solo був 240 годин. Я чітко спланував відрізки за добу - приблизно 200 км. Це приблизно 12-13 годин їзди плюс відпочинок. Мав з собою намет, спальник, але правила дозволяли ночувати в готелях і хостелах, що я і робив. При цивільній ночівлі легше відновлюватися.
Всі учасники найбільше переживали за карпатські перевали, а я їх попередив, що найважче буде у нас на Поділлі, я тут проїхав майже усе. Ділянка від міста Бар до Чернівців стала найважчою. Найлегша була рівнинна ділянка від Чернігова до міста Ірпінь.
Одну точку назвати важко, дуже багато цікавих локацій. Назву три - соснові ліси біля Київського водосховища, Подільські Товтри і дорога вздовж Черемоша і Чорногорського хребта.
Звичайно.
Фото багато, але не мав часу редагувати. Від організаторів невдовзі планується фільм про наш марафон.
І останнє запитання. Чи плануєте Ви ще такі забіги? Можливо, уже на 2000 км?
Організатори TransUkraine обіцяють, що будуть організовувати рейсінг щорічно. Наступного року хотів би проїхати в категорії пара зі своїм другом. Є ще декілька особистих проєктів. Спочатку мрію, потім планую, готуюсь і їду.
Проїхати півтори тисячі кілометрів - випробування навіть для найзагартованіших професіоналів в області велоспорту. “Важко, - розповідає Олександр. - Однак це вартує тих емоцій та вражень, які ти пережив і які залишатимуться з тобою на все життя”.
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.