Магнітні бурі у лютому 2023: коли їх чекати та як вберегти здоров’я

Магнітні бурі у лютому 2023: коли їх чекати та як вберегти здоров’я
Фото ілюстративне
  • Останній місяць зими відзначиться кількома магнітними бурями, які можуть вплинути на самопочуття метеочутливих людей. 

  • Дізнайтеся, коли будуть магнітні бурі у лютому 2023 та як вберегти своє здоров'я.

Метеорологи зазначають, що цьогорічний лютий відзначиться кількома магнітними бурями, які вплинуть на психологічне та фізичне самопочуття людей.

За даними Центру передбачення космічної погоди Національного агентства океанографічних та атмосферних досліджень США, у лютому 2023 року магнітні бурі будуть різної інтенсивності.

Календар магнітних бур

Метеорологи зазначають, що в лютому буде 4 короткочасні магнітні бурі. Причина цього явища – обурення магнітного поля Землі, коли планета виявляється під ударом сонячного вітру. 

Відео дня

Магнітні бурі будуть слабкої, сильної та середньої потужності. Це може призвести до погіршення самопочуття. На кожну людину магнітні бурі впливають по-різному. У когось вони викликають пригнічений настрій чи мігрень, а в когось — загострення хронічних хвороб. Щоб заздалегідь подбати про своє самопочуття, запам'ятайте наступні дати:

Як магнітні бурі впливають на організм

Січневі магнітні бурі не матимуть значного впливу на стан людини, але можуть спричинити дискофорт для метеозалежних людей. Найчастіше у цей період проявляються наступні симптоми: 

Як пережити магнітні бурі

В залежності від інтенсивності магнітні бурі здатні вплинути навіть на здорову людину. Щоб уникнути негативних наслідків для здоров’я, у небезпечні дні слід дотримувати простих рекомендацій лікарів:

Дивіться у відео, шо повинно бути в домашній аптечці у цей період:

А ви метеочутливі? Як рятуєтесь під час магнітних бур?

Нагадаємо, синоптики зробили перші прогнози погоди лютий. Якою буде погода в лютому на Хмельниччині читайте за посиланням. 

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up