Довжелезна черга людей з мішками: як у Хмельницькому приймають виборчі бюлетені (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Довжелезна черга людей з мішками: як у Хмельницькому приймають виборчі бюлетені (ФОТОРЕПОРТАЖ)
 • Біля школи мистецтв на Гагаріна — велика черга людей з мішками.

 • Все через те, що тут приймають бюлетені та протоколи дільничних комісій.

У Хмельницькій міській виборчій комісії приймають протоколи та бюлетені від дільничних комісій. Загалом здати документи мають 138 дільниць. Станом на 09:40 сьогодні, 26 жовтня, прийняли лише 24 протоколи. Такі дані журналістам vsim.ua повідомила секретар комісії Ольга Ольшевська.

Журналісти vsim.ua побували у приміщення міської виборчої комісії, аби дізнатися, що там відбувається. Розташована комісія у дитячій школі мистецтв на Гагаріна, 3А. Ще на вході можна побачити велику чергу членів ДВК з мішками. Всі вони чекають, аби здати бюлетені та протоколи. Приймають документацію в актовій залі. Аби туди дістатися, потрібно пройти два пости поліції, на яких просять показати журналістське посвідчення. В самій актовій залі контроль відбувається знову — дані журналістів записує секретар комісії.

Приймають документи троє членів міської виборчої комісії — голова, його заступник та секретар. В актовій залі постійно перебуває близько десяти людей. Члени дільничних комісій заходять по черзі та заносять мішки з бюлетенями. Голова комісії зачитує протоколи, а члени міської комісії голосуванням вирішують, чи приймати їх. Все відбувається спокійно та без конфліктів. Переглядайте наш фоторепортаж.

Читайте також:

Коментарі (3)
 • Лесовой К.

  Не у всех есть смартфон...
 • Євгенія Прокопишина

  То так завжди було....
 • Ніна Гайдук

  А що вони їх мають на плечах тримати?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up