Красилівське “Поділля” демонструє цікавий футбол і … програє

Після незарахованого м’яча господарів поля, львів’яни вирівняли гру – і матч проходив у обопільних атаках
Голи: Колеснік 72 -  Зарічнюк 16, Баранець Г. Г. 24, Теплий 82Поділля: Воронюк, Абрамченко, Чернецький, Дунін, Турчин (Кононченко 24), Ємельянов, Мігашко, Комар – к (Салюк 78), Гостєв, Грищук (Колеснік 58), Гайдаржі (Головченко 49).Львів: Марущак – к, Ханас (Гриценко 87), Жданов, Гальчук, Баранець Г.Г., Баранець (Деревльов 68), Б.Г., Зарічнюк, Романюк, Худзік (Сапуга 65), Теплий (Горецький 82), Ільчишин (Мандзюк 60).Попередження: Чернецький 28, Грищук 30 – Баранець Г.Г. 70, Зарічнюк 90.Вчора у містечку Красилів зустрічалися дві команди без особливих турнірних завдань – “Поділля” впевнено крокує у другу лігу, а львів’янам не грозить як виліт у нищу лігу, так і місце у чільну десядку. Нагадаймо, що минулий тур красилівчани пропускали з “Динамо - 2” через те, що десять гравців київської команди були задіяні у молодіжній збірній України. Варто відзначити, що зайвий тиждень відпочинку позитивно відзначився на подолянах – господарі поля, порівняно із попередніми домашніми матчами, виглядали більш свіжішими та розкутими.На рівень гри команд суттєво вплинув дощ, який тривав протягом усього матчу – гравці раз по раз падали на слизькому газоні, чим допомагали нападникам створювати небезпечні моменти поблизу обидвох воріт.З перших хвилин матчу господарі поля володіли ініціативою, але досвідчені львів’яни вміло оборонялися. Однак, на п’ятій хвилині прохід по правому флангу Валерія Гайдаржі увінчався гарматним ударом-прострілом, який замкнув капітан Ярослав Комар - гол. Іншої думки, щодо забитого м’яча був лайнсмен – офсайд.Після незарахованого м’яча львів’яни вирівняли гру – і матч проходив у обопільних атаках. А на 15 хвилині 18-річний Євген Зарічнюк відкрив рахунок. Після навісу із лівого флангу Євген завдав удару головою і м’яч пройшов у притирку із стійкою – гол, Микола Воронюк був безсилий. А через сім хвилин гості подвоїли свою перевагу – після прострілу з права, ногу підставив Григорій Баранець. 2:0 і щоб підсилити атаку, головний тренер красилівчан Зігмунд Висоцький на 24 хвилині випускає замість Юрія Турчина атакувального півзахисника Дмитра Кононченка. У середині першого тайму слизькі газон і поле почали використовувати суперники. На 26 хвилині з-за меж карного майданчику запустив м’яч Євген Зарічнюк – поряд із стійкою. А на 34 хвилині метрів із 25 метрів завдав удару під поперечину Віталій Ємельянов – голкіпер на місті. Небезпечно пробивав і Вадим Гостєв, але після рикошету м’яч пройшов поруч із стійкою. Перша половина гри так і завершилась із двом’ячевою перевагою львів’ян.Другий тайм, порівняно із першим, був малоцікавим. Близькими до того, щоб забити третій м’яч були гравці ФК “Львів” – на 47 хвилині з далеку пробив Андрій Ханас, проте невлучно. Непощастило активному у цьому матчі Павлу Худзіку. Нападник, вийшовши віч-на-віч із Миколою Воронюком, поцілив у голкіпера. Скоротили рахунок господарі поля аж на 72 хвилині. Отримавши у штрафному майданчику м’яч, Сергій Колеснік поцілив у десятку. Здавалося у матчі з’явилася інтрига і гравці “Поділля” стали діяти сміливіше та активніше. Але вбив усю інтригу Олег Теплий, який на 82 хвилині пробившись у карний майданчик завдав удару у ліву від голкіпера десятку.Що ж “Поділля” зазнало восьмої поразки поспіль. До закінчення першості красилівчанам залишилося зіграти вісім матчів. Теоретично подоляни можуть зберегти прописку у першій лізі, а ось практично…