На Хмельниччині пройшла масова спортивна акція серед студентів

На Хмельниччині пройшла масова спортивна акція серед студентів
Тут і далі фото ОВА
  • У вишах області провели флешмоби, майстер-класи та презентації. 

Щороку 20 вересня по всьому світу відзначають Міжнародний день студентського спорту. У 2023 році до святкування долучилися майже 300 закладів вищої освіти в усіх регіонах України. Загалом участь в активностях і спортивно-масових заходах взяли приблизно 40 тисяч людей. 

Хмельниччина не стояла осторонь. В області провели масову спортивну акцію. Про це повідомляють в обласній військовій адміністрації. У закладах вищої освіти області провели спортивні заходи. В них взяли участь більше тисячі учасників по всій Хмельниччині. 

Впродовж дня вони у своїх освітніх закладах доєдналися до флешмобів-руханок, масових легкоатлетичних забігів, різноманітних спортивно-масових заходів, майстер-класів та презентацій видів спорту.

Відео дня

— Така ініціатива має на меті формування здорового способу життя та широкого залучення студентської молоді до регулярних занять фізичною культурою та спортом, підвищення рухової активності та зміцнення здоров’я студентської молоді, популяризації та подальшого розвитку видів спорту, — додають в ОВА. 

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up