Так тримати! «Поділля» здобуло першу перемогу в сезоні

Андрій Джурко хоч і не забив, але став справжнім героєм матчу.
  • Хмельничани впевнено обіграли «Тернопіль».
  • «Поділля» забило по голу в кожному таймі – 2:0.

Матч «Тернопіль» - «Поділля» проходив у Хмельницькому. Тернополяни не можуть грати на домашньому стадіоні. Там триває реконструкція. Виграли від такої ситуації хмельницькі вболівальники. Вони змогли побачити першу перемогу своєї команди.

Тернопіль - Поділля - 0:2

Голи: Музичук (27), Степаненко (89, з пенальті)

У першому таймі перевагою володіли хмельничани. Вони створили більше володіли м’ячем і регулярно атакували ворота суперника. Найбільш активним був Олександр Музичук. Він міг відкривати рахунок на 15 хвилині. Його удар з лінії штрафного майданчика парирував голкіпер.

"Поділля" святкує перший гол у матчі

Безсилим воротар був на 27 хвилині. Простріл Олексія Колесникова з правого флангу той же Олександр Музичук замкнув на дальній стійці – 1:0. Гості могли двічі забити у відповідь. Рятівником команди в обох випадках став Андрій Джурко. Він з лінії виносив м’яч, який був практично у воротах.

Андрій Джурко двічі врятував "Поділля" від пропущеного голу.

У другому таймі «Поділля» грало більше в захисті і вичікували шанс на контратаку. Один із них вони отримали на 89 хвилині. Прохід Яна Морговського суперник зупинив лише ціною фолу. Пенальті, хоч і не досить впевнено, реалізував Валерій Степаненко – 2:0.

Ян Морговський заробив пенальті.

«Тернопіль» не зміг нічим відповісти. Його атаки досить рідко завершувалися ударами. Коли це ставалося, надійно грав голкіпер і захисники. У підсумку впевнена перемога «Поділля», яка стала першою для нашої команди у новому сезоні.

Наступний матч «Поділля» знову зіграє вдома. 13 серпня в Хмельницький завітає чернівецька «Буковина». Вона сьогодні грала у Волочиську і програла місцевому «Агробізнесу».