Всі на футбол: “Поділля” у Хмельницькому зіграє із “Калушем”

Всі на футбол: “Поділля” у Хмельницькому зіграє із “Калушем”
Фото ФК Поділля
  • Сьогодні, 19 квітня, на хмельницьких вболівальників чекає футбол.
  • О 17:00 розпочнеться чергова гра “Поділля” в другій лізі.

Хмельницьке “Поділля” вдало розпочало 2019 футбольний рік. Команда вдома обіграла одного з лідерів другої ліги “Калуш”. Той матч завершився із рахунком 2:1 на користь хмельничан. І саме проти “Калуша” наша команда зіграє свій наступний матч. Він відбудеться сьогодні, 19 квітня. Початок матчу на стадіоні “Поділля” о 17:00.

Додамо, що “Поділля” посідає поточне 9 місце в групі “А” другої ліги (20 очок). “Калуш” йде четвертим (30 очок). Нагадаємо також, що останній свій матч хмельничани за доволі неоднозначного суддівства програло на виїзді “Черкащині академії” - 0:3. А “Калуш” вдома розписав нічию із “Вересом” з Рівного - 0:0.

Відео дня
v class="embed-responsive embed-responsive-16by9">Якщо ви не маєте змоги потрапити на стадіон, матч можна подивитися в прямій трансляції.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
08:30 Курс валют у Хмельницькому на 8 липня 19:28 На 16 вулицях відключатимуть світло у Хмельницькому 8 липня (АДРЕСИ) 18:18 Попереджають про грози і град: на Хмельниччині очікується негода 17:29 Новий потяг Хмельницький — Тернопіль — Львів: ціни та графік Від читача 09:14 Як відірвати дітей від ґаджетів і подружити з англійською? У Хмельницькому стартував літній мовний табір — участь безоплатна 16:33 Хмельницька лікарня отримала статус одного з найкращих інсультних центрів Європи 15:57 До Хмельницького курсуватиме новий модернізований поїзд: як він виглядає 15:13 На Хмельниччині водійка збила дитину — хлопчика госпіталізували 14:39 Четверо лікарів із Хмельницького підробляли довідки для ухилянтів, — СБУ 14:01 Сказав, що доглядає маму — жителя Хмельниччини засудили на 5,5 років за відмову служити 13:18 Госпіталізували 12-річного хлопчика: на Хмельниччині зіткнулись автівки 12:38 100 тисяч $ неіснуючого боргу: у Хмельницькому затримали вимагачів 12:15 Загинув мотоцикліст з Хмельницького: деталі ДТП 11:02 Більшість безробітних на Хмельниччині - жінки 10:33 Де безпечно купатися на Хмельниччині: результати досліджень 10:01 Хмельничанки стали чемпіонками України з шахів photo_camera 09:40 Горіла пʼятиповерхівка на Хмельниччині. Врятували двох чоловіків photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up