Матч другої ліги чемпіонату України з футболу "Поділля" (Хмельницький) - "Епіцентр" (Дунаївці) мав відбутися ще 19 березня. Тоді його перенесли на 29 березня. Причина - погодні умови, за яких було б важко зберегти газон хмельницького стадіону. Але і в нову дату гру провести не вдалося.
Напередодні "Епіцентр" надіслав до ПФЛ лист. У ньому йшлося про те, що в команді недостатньо гравців для виходу на поле. До травмованих та дискваліфікованих додалися виконавці, які отримали позитивний тест на COVID-19.
"Поділля" подало скаргу на те, що матч перенесли. В клубі вважають, що результати тестів були сфальсифіковані. Тому, на думку хмельничан, в "Епіцентрі" було достатньо гравців для проведення матчу.
Скаргу розглянули на засіданні контрольно-дисциплінарного комітету УАФ. Там вирішили закрити провадження у справі. Як йдеться у повідомленні на сайті УАФ, органом (КДК) не було встановлено жодного порушення.
Отже, матч все ж має відбутися. Коли саме, поки невідомо. Слідкуйте за оновленнями на vsim.ua.
"Поділля" посідає поточне перше місце в групі "А" другої ліги. Хмельничан мають на гру менше від переслідувачів. Наступний матч команда зіграє на виїзді 26 квітня проти "Ужгорода", який є одним із основних конкурентів в боротьбі за підвищення в класі.
"Епіцентр" йде на п'ятому місці та зіграв найменше матчів серед усіх учасників. Тому команда теоретично може втрутитися в боротьбі за призові місця.
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.