+139 хворих та нові смерті: останні дані про Covid-19 у Хмельницькому

+139 хворих та нові смерті: останні дані про Covid-19 у Хмельницькому
ua.depositphotos
  • Станом на 14 жовтня у місті на коронавірусну інфекцію хворіє більше тисячі людей.  

 

У Хмельницькому за минулу добу, 13 жовтня, виявили ще 139 нових випадків захворювання на Covid-19. Водночас одужало 93 пацієнти.

Від початку пандемію в обласному центрі зафіксовано 3 276 випадків Covid-19. З них 1 901 особа одужала.

Кількість летальних випадків у місті становить 65. Нагадаємо, напередодні у Хмельницькому померла жінка 60 років, 64 та 45-річний чоловік з підтвердженим Covid-19.

Нині у місті на коронавірус хворіє ще 1 310 осіб. З них 202 лікується в стаціонарі. Такі дані міської ради на ранок 14 жовтня.

"В інфекційній лікарні 122 хворих на Covid-19 (114 мешканці Хмельницького) і 12 осіб із підозрою на Covid-19. В інфекційній лікарні 136 хворих із пневмонією, в міській дитячій - 4.

У міській лікарні на 8:00 88 хворих на Covid-19, 15 осіб із підозрою, 26 хворих із пневмонією.

 В перинатальному центрі - 3 хворих із Covid-19".

 

Коронавірус на Хмельниччині

У Хмельницькій області станом на ранок 14 жовтня зареєстровано 10 410 випадків хвороби.

Covid-19 в Україні

В Україні за минулу добу підтвердили 5590 нових випадків коронавірусної хвороби. Такі дані Ради національної безпеки і оборони, оприлюднені вранці 14 жовтня.

З початку пандемії в країні зареєстрували 276 177 випадків COVID-19. При цьому 118 699 осіб одужали, в тому числі 2 137 - за вчора.

Жертвами коронавірусу в Україні стали вже 5 229 осіб. З них за добу - 107.

Читайте також: Уряд прийняв рішення про початок канікул і ввів нові карантинні обмеження в Україні
 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (3)
  • Ірина Щ.
    Хай школи працюють і далі, в нас все окей! В Києві 422 людини, а в Хмельницькому - 138! Але населення Києва майже 3 млн, а Хмельницького - 260000! Для чого ще два дні наражати педагогів і дітей на небезпеку, якщо можна відправити з 15.10 на канікули?!
    Андрій reply Ірина Щ.
    В Києві офіційно 3 міл, а не офіційно цілих 5-6 міл
    Анонім reply Ірина Щ.
    100%. Эти два дня уже роли не сыграют. Тем более, что после каникул начнется дистанционка.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 Похолодання — близько: погода на Хмельниччині 17 квітня 20:43 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 20:26 Перші матчі чемпіонату України з ампфутболу відбудуться в Хмельницькому 19:37 Найдорожча нерухомість, яку продають у Хмельницькому (РЕЙТИНГ) photo_camera Від читача 13:45 У Хмельницькій митниці дотримання принципів недискримінації є невід’ємною складовою щоденної роботи 19:07 У парку Чекмана з’явився готель для комах 18:43 Насіння, розсада, саджанці: у Хмельницькому проведуть квітковий ярмарок 18:01 У Хмельницькому викрили нелегальну АЗС 17:17 «Вибухівка» біля Укрпошти у Деражні: поліція прокоментувала інцидент 16:38 Хто «перегнав» Симчишина? Рейтинг зарплат міських голів Хмельниччини 16:01 Напав і забрав гроші загиблого сина: у Хмельницькому судитимуть грабіжника 15:13 За поранення і посмертно: на Хмельниччині відзначили військових (ІМЕНА) 14:27 На щиті повертаються четверо воїнів з Хмельниччини: Борис Єдинак, Андрій Назарчук, Олександр Ткачук та Сергій Панамарчук 13:44 Ложки, бетон і дитячий візок: чому каналізація Хмельницького «задихається» від сміття photo_camera 13:23 Два роки чекали звістки: в Хмельницькому попрощались із 37-річним Сергієм Лисюком 12:36 Склад хмельницького «Поділля» оцінюють в 1,37 млн євро. Хто найдорожчий 12:04 Збив жінку і поїхав: на Хмельниччині поліція знайшла водія-втікача 11:42 Поблизу Лісових Гринівців збили пішохідку: жінка в лікарні 11:07 Крок до чемпіонства: БК «Хмельницький» впевнено обіграв «ДіДіБао» 10:47 Провідна неділя у Хмельницькому: як курсуватиме транспорт до кладовищ
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up