На Хмельниччині померло 14 хворих з COVID-19. Скільки захворіло

На Хмельниччині померло 14 хворих з COVID-19. Скільки захворіло
Фото ілюстративне
  • В області зафіксували 14 летальних випадків.
  • Хворобу підтвердили ще у 456 людей. Де саме?

У Хмельницькій області позитивний тест на коронавірус отримали ще 456 осіб. Про це інформують у пресслужбі ОДА станом на 18:30. Де виявили найбільше хворих:

  • 75 - м. Хмельницький
  • 49 - Волочиський район
  • 38 - Ярмолинецький район
  • 36 - Городоцький район
  • 34 - Деражнянський район
  • 31 - Дунаєвецький район
  • 30 - Чемеровецький район
  • 27 - м. Славута
  • 26 - Красилівський район
  • 22 - Кам’янець-Подільський р-н
  • 17 - Славутський район
  • 15 - Старосинявський район
  • 14 - Хмельницький район
  • 12 - Білогірський район
  • 11 - Летичівський район
  • 5 - м. Кам’янець-Подільський
  • 5 - м. Шепетівка
  • 4 - Ізяславський район
  • 3  - Новоушицький р-н
  • 2 - Шепетівський район.

Наразі лікується в області 14431 особа: 965 пацієнтів перебувають у стаціонарах, ще 13466 - на амбулаторному лікуванні. Серед них 511 дітей і 884 медиків. 

Завантаженість ліжкомісць у закладах області, що надають допомогу хворим з COVID-19 - 54,01% (965 хворих, 280 підозр).

Всього на Хмельниччині одужало 13257 осіб. Це складає 47,0% від підтверджених випадків. Станом на вечір 24 листопада в області одужала ще 341 особа.

Від початку пандемії померло 519 хворих. Станом на вечір 24 листопада в області зареєстрували 14 смертельних випадків. Де саме:

  • 3- м. Хмельницький - 76-річна, 79-річна жінки і 69-річний чоловік;
  • 2 - Шепетівський район - 68-річна і 82-річна жінки;
  • 2- Ярмолинецький район - 49-річна жінка і 71-річний чоловік;
  • Полонне - 68-річна жінка;
  • Ізяславський район - 82-річний чоловік;
  • Волочиськ - 65-річний чоловік;
  • Дунаївці - 55-річна жінка;
  • м. Кам'янець-Подільський - 68-річний чоловік;
  • Чемерівці - 71-річна жінка;
  • Теофіпольський район - 82-річний чоловік.

Загалом на Хмельниччині зареєстровано 28207 лабораторно підтверджених випадки COVID-19. З них 964 - діти, 2029 - медики, 2153 - працівники освіти.

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
10:05 3 локації на Хмельниччині, про які ви, можливо, не знали photo_camera 09:09 30 жителів Хмельниччини отримали кошти на відкриття бізнесу: деталі 21:05 Загинули шестеро військових з Хмельниччини: дізнавайтесь їхні імена photo_camera 20:01 Хмельниччину накриє снігом на вихідних – синоптики попереджають про негоду Від читача 14:38 Організували масштабну шахрайську фінансову біржу: слідчі поліції повідомили про підозру учасникам організованої злочинної групи 19:02 Менше темряви: в Україні обіцяють пом’якшення графіків відключень світла 18:19 «Принижувала волонтерів»: як покарали директорку департаменту після скарг 17:30 У Хмельницькому попрощалися з воїном Юрієм Шороховим 16:54 Зі скандального зоокуточка у Хмельницькому вилучили виснажених тварин 16:18 У Хмельницькому патрульні розшукали водія маршрутки, який порушував ПДР (ВІДЕО) 15:55 «Він бив так, щоб не лишалося слідів»: як у Хмельницькому допомагають постраждалим від насильства 15:06 На місці удару в Тернополі працюють хмельницькі рятувальники: деталі photo_camera 14:30 Вся допомога для ветеранів онлайн: в Україні запрацювала платформа Ветеран PRO 13:51 «Залишилась дитина з інвалідністю»: у Хмельницькому попрощались з воїном Юрієм Холміцьким 13:12 Хотів уникнути служби за 12 тисяч грн: на Хмельниччині затримали військового 12:46 Левиці-утікачки з Хмельницького поїдуть в Африку (ФОТО, ВІДЕО) 12:12 Зарплата від 40 тисяч грн: у Хмельницькому стартував набір на курс “Монтаж сонячних електростанцій” від iSolar Academy (новини компаній) 12:04 На Хмельниччині перейменували ще три вулиці: залишилось змінити пʼять 11:23 У Хмельницькій громаді зафіксували лейкоз у корів: запроваджують карантин 10:58 Хто і як фінансує лікарні Хмельницького (ІНФОГРАФІКА)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up