На Хмельниччині померло дві жінки з COVID-19. Свіжі дані

На Хмельниччині померло дві жінки з COVID-19. Свіжі дані
Фото ілюстративне
  • В області зафіксували два летальних випадки.
  • Захворіло майже півсотні осіб. Де саме?

У Хмельницькій області + 47 нових випадків коронавірусу. Такі дані оприлюднили у пресслужбі ОДА станом на 11:00. Де виявили найбільше хворих:

  • 21 - м. Кам’янець-Подільський
  • 12 - м. Хмельницький
  • 5 - Кам’янець-Подільський район
  • 4 - м. Нетішин
  • 2 - м. Шепетівка
  • 1 - Новоушицький район
  • 1 - Славутський район
  • 1 - Хмельницький район.

На Хмельниччині лікується 4416 осіб: 631 пацієнт перебуває на стаціонарному лікуванні, ще 3785 – на амбулаторному. Серед них 143 дитини і 290 медиків.

Завантаженість ліжкомісць у закладах області, що надають допомогу хворим з COVID-19 - 35,65% (631 хворий, 237 підозр).

Загалом на Хмельниччині вже одужало 35927 осіб – це 87,5% від підтверджених випадків. Станом на ранок 9 січня в області одужало ще 78 осіб. Найбільше – у Хмельницькому і Нетішині.

За добу в області померло двоє хворих. Це 61-річна і 64-річні жінки з Хмельницького. Наразі на Хмельниччині зареєстрували 706 летальних випадків внаслідок ускладнень через COVID-19.

Від початку пандемії у Хмельницькій області зареєстровано 41049 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них 1477 - діти, 3233 – медики.

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (2)
  • Читач04
    Вчора похоронили жінку в Хмельницькому приблизно цього ж віку, яка померла від COVID-19. Вона лежала в реанімації(у неї згоріло80%легень!!!). А наші славнозвісні лікарі, знаючи, що шансів на одужання немає!!!, з родини "ЗДЕРЛИ" 200 000тисяч гривень!! Мотивуючи тим, що її покращало... То покращало лікарські кишені, тільки не хворому. Родина померлої с продала усю нерухомість, надіючись на одужання...
    Вчора її похоронили. То що ж це за такі "ЛІКАРІ", якщо 20%було здорових легень...
    Її звали Алла.
    Валентина Гречаник reply Читач04
    Я також перехворіла цією клятою хворобою. І  була дуже у важкому стані. Довелося капати дві дози отих  дорогиих  швейцарсько - японських ліків, /одна доза коштує майже 1000 доларів/. Прийняла 150 , а може й більше різних уколів та капельниць більше 50.Витратили на мене купу грошей. Але лікарям я тільки дякую за те, що спасали мене, що залишилась жива.А у їхні кишені навіть і копійка не осіла , тому, що всі гроші йшли на лікування.Крім того це така хвороба, що здається, що вже ніби й краще себе почуваєш , і температура нормалізувалась - 36,6, але у вечері вже температура стала 39,6 і так чотири дні.  І неможливо збити ні антибіотиками,  ні іншими ліками..Дуже важка і і непередбачувана хвороба, а тому  я вважаю, що непотрібно нарікати на лікарів, адже кошти ідуть всі на лікування, а вони борються з цією хворобою до останнього шансу.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
17:04 10 найпопулярніших терапевтів Хмельницького: хто вони і де приймають 16:16 На Хмельниччині попрощались із 38-річним військовим Русланом Романичем 15:15 У Хмельницькому районі затримали наркоторговця 14:14 У Хмельницькому проведуть благодійний забіг на підтримку ЗСУ Від читача 13:48 Міра запобіжного заходу для підозрюваного у вчиненні кримінального правопорушення 13:17 Президент нагородив орденом добровольця та викладача з Хмельниччини 12:15 Дружину члена виконкому призначили начальницею відділу у Хмельницьку міськраду 10:47 На Хмельниччині за добу сталося 13 пожеж: що та де горіло 10:01 Військова з Шепетівської бригади збила два ворожі дрони 09:01 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 14 березня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 20:30 У Подільському державному університеті призначили нового керівника 19:30 На Хмельниччині попрощалися з трьома загиблими військовими 18:28 Буде вітряно: прогноз погоди на 14 березня на Хмельниччині
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up