На кір захворіло шестеро хмельничан. Медики кажуть, ситуація стає критичною

На кір захворіло шестеро хмельничан. Медики кажуть, ситуація стає критичною
Фото: thejournal.ie
  • Ситуація з кором загострюється. За січень медики підтвердили вірус у 24 людей.
  • Серед них і шестеро хмельничан. Хворіють як дорослі, так і діти. 
  • Лікарі кажуть, вірус поширюєься досить швидко. 

Кір продовжує атакувати хмельничан. За перший місяць нового року медики діагностували вірус вже у 24 випадках. Кір лабораторно підтвердили у 13 дорослих і 11 дітей. В лікарні із захворюванням знаходиться 18 хворих. 

- Ситуація стає дедалі критичнішою. Маємо вже 24 випадки у нашій області. Ще частина людей має підозру на хворобу, але вони не підтверджені. В лікарні поки знаходиться 12 дорослих і 6 дітей, - розповідає лікар-епідеміолог лабораторного центру МОЗ у Хмельницькій області Лариса Калінер. 

Нагадаємо, що ще тиждень тому медики підтвердили лише 9 випадків кору у Хмельницькій області. Зараз ж ця цифра зросла ледь не втричі. 

Найбільше хворих - у Полонському районі. Там зафіксували 7 випадків захворювання. 6 хворих вже є і у Хмельницькому. По 3 випадки підтвердили у Деражнянському, Ізяславському та Кам'янець-Подільському районах. По одному хворому виявили у Славутському та Білогірському районах. 

В лабораторному центрі МОЗ у Хмельницькій області мшканці можуть зробити аналіз крові, який дозволить побачити, чи має людина імунітет від кору. Для цього потрібно звертатись за адресою: вул. Пилипчука, 55. 

Довідка

Кір - це інфекційна хвороба, яку викликає вірус Morbillivirus. Він небезпечний тим, що легко поширюється, спричиняє ускладнення і навіть смерть, і ліків від нього не існує.  9 з 10 неімунізованих людей хворіють на кір після контакту з хворим. Це одна з найпоширеніших причин дитячої смертності у світі. Від кору помирають три-п'ять людей на 1000 заражених. 

По Україні в 2017 році кір виявили у більш ніж 4700 людей. А лише за три тижні 2018 вірус "пдхопили" понад 2000 мешканців. Це говорить про те, що кір набирає обертів. Медики кажуть, допомогти може вакцинація. Про те, як зробити щеплення, читайте у нашому матеріалі. 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Міша Заклецький
    Від грипу немає ліків , легко поширюється ,  немає від нього щеплення, викликає смерть .  Но триндять про кір.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
11:47 Смертельна ДТП у Хмельницькому: на «зебрі» збили жінку 11:29 Пожежа забрала життя 56-річного жителя Хмельниччини 10:54 У Хмельницькому перекинувся мікроавтобус після зіткнення з BMW 10:11 На проспекті Миру автівка збила пішохода: чоловіка ушпиталили Від читача 18:52 Аксесуари для ритуалів та біодобавки: поліцейські припинили діяльність двох груп шахраїв 09:30 На Хмельниччині за рік завезли тисячі авто з-за кордону: що обирали найчастіше 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 8 лютого (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 21:10 Графік погодинних відключень світла у Хмельницькому та області на 9 лютого 18:10 Із четверга потеплішає: прогноз погоди у Хмельницькому на тиждень 17:14 У Славуті горіла квартира: вогнеборці врятували жінку 16:17 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 15:12 На Кам’янеччині розшукують 78-річну Валентину Редіну: прикмети 14:13 Кого найчастіше обирають хмельничанки для ведення вагітності: ми дізналися 13:01 Для роботи світлофорів у Хмельницькому виставлять генератори 12:14 На Хмельниччині у січні зафіксували 34 випадки обмороження людей
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up