Партнер рубрики Здоров'я

Рівень смертності та одужання від COVID-19 в Україні: Хмельниччина серед лідерів

Рівень смертності та одужання від COVID-19 в Україні: Хмельниччина серед лідерів
Ілюстративне фото
 • В кожному регіоні України є випадки COVID-19.

 • І майже в кожному — випадки смерті та одужання.

 • Ми проаналізували дані МОЗ та визначили рівні смертності та одужання для кожного регіону, в тому числі й для Хмельниччини.

Випадків коронавірусної інфекції COVID-19 на Хмельниччині більшає з кожним днем. Зараз їх 119, в тому числі:

Такими є дані Хмельницької ОДА на 18:00 сьогодні, 4 травня.

Ми вирішили дізнатися, якими є показники смертності та одужання на Хмельниччині, а також порівняти їх із такими ж даними з інших регіонів України. Для цього проаналізували дані Міністерства охорони здоров’я України, які оприлюднюють кожного ранку.

Зазначимо, що для Хмельниччини вони відрізняються від тих, які вказані вище. Однак ми використовуємо саме дані МОЗ, аби забезпечити об'єктивність порівняння з іншими регіонами України.

Рівень смертності розрахований як відношення випадків смерті до загальної кількості випадків COVID-19. За нашими розрахунками, на Хмельниччині він становить 5,17%. Це один із найвищих показників в Україні. Більше лише у Чернівецькій (7,81%) та Івано-Франківській (5,69%) областях. Найменший рівень смертності в Луганській області (0%), адже померлих там немає.

Рівень одужання розрахований як відношення випадків одужання до загальної кількості випадків COVID-19. За нашими розрахунками, на Хмельниччині він становить 23,28%. За цим показником Хмельниччина також належить до лідерів в Україні. До трійки регіонів з найвищим показником одужання належать Сумська (55,36%), Херсонська (37,41%) та Вінницька (33,49%) області. Найнижчий рівень одужання у Миколаївській області — 3,73%. Всі дані переглядайте в інфографіці.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Коментарі (2)
 • Юрий Куций

  Хто як хоче так i рахуэ. Взагалi розрахунки проводять вiд загальноi кiлькостi населення областi на кiлькiсть захворiвших, вилiкуваних i летальнi випадки. Цiкава наука математика якщо ти хоть щось знаэш. А не скурив буквар у школi в першому класi. В Швецii рахують саме таким чином. Населення там де-то 10.000.000. Загинули вiд хвороби близько 3.000. Таким чином маэм на 1.000.000 - 30летальних випадкiв. Зараз Украина: Маэм де-то 35.000.000 летальних де-то 350. Маэм 10 на 1.000.000
  Але в Швецii нема i не було каратнтину,там все працюэ, э деякi обмеження лише. По областi також можна прорахувати.
 • Галина Зданевич

  Жах
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up