Спалах COVID-19 в монастирі на Хмельниччині: 1 помер, 11 захворіли

Спалах COVID-19 в монастирі на Хмельниччині: 1 помер, 11 захворіли
  • В області вже 252 випадки COVID-19.
  • Більшість нових - у монахів із Городищенського чоловічого монастиря.

Кількість зафіксованих випадків COVID-19 на Хмельниччині різко зросла. Їх уже 252. Такими є останні дані по області. Про нові 17 випадків під час брифінгу повідомив голова ОДА Дмитро Габінет.

Із 17 нових випадків відразу 11 зафіксовано серед монахів Городищенського чоловічого монастиря, який знаходиться у Шепетівському районі.. Виявили їх внаслідок тестування, яке було проведено після смерті хворого на COVOD-19. Нагадаємо, чоловік помер у Шепетівці. Діагноз йому встановили посмертно.

Інші 6 випадків - по 3 людей у місті Кам'янці-Подільському та Кам'янець-Подільському районі.

Раніше в ОДА повідомили про одужання 7 осіб. Серед них 61-річна мешканка Хмельницького та 6 із Старосинявського району.

На брифінгу також повідомили, що наразі лише один із хворих на COVID-19 підключений до апарату ШВЛ. Він знаходиться у Хмельницькій інфекційній лікарні.

Додамо, що серед усіх випадків в області 23 виявили у медиків. Із них 14 вже видужали. Про це повідомив Дмитро Габінет.

Читайте також: Історія хмельницького лікаря, який бачив 7 смертей від COVID-19 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

 

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Elena Dostavka
    мне одной кажется,что ковид-19 ооочень предвзято и ненавистно относится к т.н.  московскому патриархату?
    И только благодатные адепты блаженого Епифания могут быть спокойны за свою  жизнь.
    Аллилуйя!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 На Хмельниччину насувається африканська спека: погода 26 червня 20:31 Відключення світла у Хмельницькому 26 червня: у списку понад 120 вулиць (АДРЕСИ) 20:12 Хмельниччина втратила чотирьох воїнів: Руслана Войта, Павла Кучера, Олега Лаврука, Олександра Мелиха 19:44 Коли у Хмельницькому стане прохолодніше після африканської спеки: прогноз синоптиків Від читача 12:14 Пропозиції до Бюджетної декларації на 2027–2029 роки 19:05 Кому належать «мільйонні» сонячні електростанції Хмельниччини 18:53 З Хмельниччини примусово видворили росіянина 18:23 Хмельницький готується до запуску «Безпечного міста»: міськрада вже виділила гроші 17:42 На Хмельниччині міст за 4,2 млн грн виявився непридатним до експлуатації 17:05 Зламані кінцівки та кома: збирають гроші на лікування хмельничанки Каріни, яка випала з вікна 16:39 У двох мікрорайонах Хмельницького відключать воду 16:06 На Хмельниччині зупинили водія з ознаками наркотичного сп’яніння та без прав 15:29 У воді на пляжі Хмельницького виявили перевищення допустимих норм 14:48 У Хмельницькому попрощаються з військовими Олександром Мазярчуком та Денисом Добровольським 14:05 У Славуті виявили сказ у собаки: в місті запровадили карантин 13:23 Викрили ухилення від служби на Хмельниччині: підозрюють військового та командира 12:57 Його розстріляли на Хмельниччині: відкриють пам’ятник полковнику УНР Болбочану 12:21 Жителю Хмельницького району загрожує до 15 років за поширення дитячої порнографії 11:41 У Хмельницькому на пішохідному переході збили 12-річну дівчинку 11:09 Збитки на 600 тис.грн: повідомили про підозру посадовцю ДСНС у Хмельницькій області
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up