В Україні почали виготовляти ПЛР-тести: хто виробник та що про нього відомо

В Україні почали виготовляти ПЛР-тести: хто виробник та що про нього відомо
Ілюстративне фото
  • У регіони вже відправили тест-системи українського виробництва на загалом 300 тисяч реакцій.

  • Виробником є ТОВ «Укргентех».

В Україні вже запустили виробництво власних тест-систем для проведення аналізів на коронавірус методом полімеразної ланцюгової реакції. Вчора, 24 квітня, у регіони направили тест-системи на 200 тисяч реакцій. Сьогодні, 25 квітня, обсяг постачання склав 100 тисяч реакцій. Завтра, 26 квітня, у регіони мають направити тест-системи на 150 тисяч реакцій. Про це на брифінгу розповів міністр охорони здоров’я України Максим Степанов, повідомляє «Українська правда».

Виробником тест-систем є українська фірма «Укргентех». За даними сервісу YouControl, це товариство з обмеженою відповідальністю, зареєстроване у Києві в грудні 2016 року. Статутний капітал фірми складає 1000 гривень. Основний вид діяльності — неспеціалізована оптова торгівля. Інших видів діяльності — 18, в тому числі дослідження й експериментальні розробки у сфері біотехнологій. Є й види діяльності, не пов’язані з виробництвом тест-систем, наприклад, організування інших видів відпочинку та розваг, надання послуг перекладу та будівництво житлових і нежитлових будівель.

Керівником підприємства є Дмитро Синюка. За даними «Радіо Свобода», він є колишнім військовим батальйону «Айдар», який брав участь у війні на Сході України. На сайті «Укргентеху» вказано, що підприємство виготовляє тест-системи, зокрема й для методу ПЛР.

Головні новини 25 квітня про поширення коронавірусу та карантин дізнавайтеся з нашого окремого матеріалу.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі (2)
  • Андрій Маляр
    Українці доводять, що можуть все! Спочатку для себе виготовимо, а потім і експортувати будемо! Молодці
  • Таня
    про них нічого немає толком в інеті, де виробляють, це ж не завод.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
13:42 В Хмельницькому зафіксовані аварійні відключення світла (АДРЕСИ) 13:00 У Хмельницькому проведуть захід, присвячений пам’яті захисників та підтримці ветеранів 11:58 Двох жителів Летичева засудили за незаконний вилов риби 11:01 «Шахтар» у Камʼянці і «подільське дербі»: що і коли дивитися хмельницьким вболівальникам Від читача 11:32 Хмельницька митниця інформує 10:36 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:32 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 8 серпня (ІНФОГРАФІКА) 08:38 Через негоду без світла залишилися 42 тисячі споживачів Хмельниччини 19:33 Погода у Хмельницькому: прогноз на тиждень 18:32 У Хмельницькому та області погіршиться погода: град, грози та шквали 17:36 Депутатку Славутської міськради засудили за недостовірне декларування 16:41 Крупі знову продовжили запобіжний захід 15:44 «Далі буде»: український центр далекобійних дронів анонсував продовження ударів по цілях у РФ (соціальна реклама) 15:28 12 тролейбусів змінять маршрут 8 серпня, ще три скасують 14:57 Ректора ХНУ призначили на новий термін 14:19 Частина Виставки майже добу буде без води
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up