Андрій Петренко

Андрій Петренко - Всі Статті (7)

У селі Антонівка скандал - місцевий настоятель не пустив до церкви похоронну процесію із загиблим військовим. Частина селян захищає священника, частина - вважає його “російським батюшкою”. Сам настоятель каже, що не міг дозволити проводити панахиду священникам ПЦУ.

Боєць загинув 9 червня під обстрілами градів у Сєвєродонецьку.  Був командиром механізованого взводу, старшим лейтенантом.  Вдома залишились батьки, сестра, син та кохана жінка.

Герой був родом з Волочищини. Пройшов АТО і відправився разом з братом на війну. 

Письменник Юрій Даценко - автор трьох детективних книг.  Хмельничанин анонсував курс письменницької майстерності. За 6 тижнів він розкриє секрети письменницької кухні та навчить навіть тих, в кого було “3” з укрмови. 

Аварія трапилась поблизу слідчого ізолятору. 

Віталій Калинюк  спочатку воював під Сумами, згодом його підрозділ перекинули на Донеччину.  В одному з боїв розвіднику поранили руку, а через кілька днів - обидві ноги. Як можна допомогти воїну, дізнавайтесь далі.

Місцева влада обговорює розділ “Електротрансу” на 2 окремі підприємства. Між працівниками КП поширюються чутки, що це робиться для того, аби “зробити начальником” заступника “Електротрансу”. Що про розподіл кажуть посадовці та чи вплине він на вартість проїзду?

keyboard_arrow_up