Максим ДОНЕЦЬ

Максим ДОНЕЦЬ - Всі Статті (28)

У Красилові парафія польських капуцинів збирає гроші, аби шістдесят малюків зі всієї України змогли поїхати на канікули.

Підпільний бордель викрили у Тернополі. Організаторами секс-бізнесу були три сутенерки, серед яких і наша землячка. При них знайшли список віп-клієнтів - яким, до того ж, надавалися значні знижки.

Інтерактивна карта подій, які відбуваються на сході України.

На блок-посту у Слов"янську (проголошена Донецька республіка) виникла збройна сутичка, у якій загинуло троє людей.

З окупованого півострову до Хмельниччини приїхали вихованці дитячого будинку сімейного типу – шестеро дітей віком від 2 до 9 років.

- Ми жили із бабами спокійно у селі, аж поки не з"явились на кордонах москалі!" - так починається новий кліп колективу під назвою "Давай, баби, давай... ".

На Кам"янецькій на перехресті біля ружичнянського універмагу сталася аварія. На місці стоїть "лада" темного кольору, бампер лежить біля автомобіля.

У Рівному вбили активіста Правого сектора Олександра Музичка, більш відомого як Сашко Білий.

На місці, де стояв Ленін, повісили фото уродженки Шепетівки Валентини Матвієнко - голови Ради Федерації, яка дозволила Президенту РФ Володимиру Путіну ввести війська в Крим.

15 березня 2014 року в ефірі програми «Я Артист» на телеканалі «Поділля-Центр» були визначені фіналісти шоу, які приймуть участь у масштабному фінальному гала-концерті.

keyboard_arrow_up