"Ми вже перемогли": як хмельничани допомагають переселенцям на вокзалі (ВІДЕО)

- Дивіться як хмельничани згуртувалися і як вони допомагають тим, хто вимушено втік від російської агресії.
Переселенці вимушені тікати із своїх домівок у більш безпечні місця. По дорозі вони рідко мають можливість щось купити з харчів чи інші речі найпершої потреби. Це прекрасно розуміють сотні волонтерів і тисячі хмельничан, які цілодобово допомагають переселенцям на залізничному вокзалі. Як відбувається це процес, дивіться у відео:
- Скільки б не було пострілів і яка б не була агресія з боку росії, я вважаю, що ми вже перемогли. Такого єднання нації, такого єднання народу... Я думаю, що це прецендент у світі. Такого ще не було ніде. В книжках про це не напишуть, у фільмі це не передати. Та атмосфера, яка панує, і як ми всі згуртувалися... Ми всі розуміємо, що ми одна нація і ми один народ, - сказала волонтерка, яка координує напрям харчування на залізничному вокзалі.
Читайте також:
Війна почалася 8 років тому. Пригадуємо, як це відбувалося
“Наче у Китаї на виробництві”. Як працюють хмельничани під час воєнного стану (РЕПОРТАЖ)
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
Дякуємо, що прочитали. Підтримайте автора та редакцію Всім.юа гривнею

Дякуємо за вашу підтримку!
Війна змінила багато всього, але не нашу мету — розповідати правду, яка важлива сьогодні, як ніколи.
Ваша допомога — це не просто фінансова підтримка. Це ваша довіра, яка дає нам сили. Завдяки вам ми створюємо якісні статті, запускаємо нові проєкти та досліджуємо важливі теми.
Ми залишаємося незалежними, щоб служити тільки вам — нашим читачам. Адже журналістика, яка працює для читачів, — це єдиний шлях до правди.
Кожен ваш донат — це крок до розвитку нашої редакції та збереження свободи слова. Дякуємо, що ви з нами! Разом ми робимо важливу справу для Хмельницького та України.
Валя Максімова
Провідник, то не прибиральник.
Люди,майте совiсть...
Svetlana Savliuk
Елена Гнап
Юрий Дед
Усiм Хмельничанам.