Коли набрид коронавірус: підбірка цікавих статей на сайті ВСІМ

Коли набрид коронавірус: підбірка цікавих статей на сайті ВСІМ
Фото ілюстративне
  • Майже щогодини з’являється новина про коронавірус.
  • Та час від часу хочеться відвести душу за чимось цікавим і позитивним.
  • Саме тому ми зробили підбірку захопливих матеріалів.
  • Вона є обов’язковою для прочитання тим, хто втомився від пандемії.

На вустах кожного та в стрічках соцмереж сьогодні лиш одне: коронавірус. Обійти стороною новини про пандемію стає неможливо. Бути в світлі всіх подій, звісно, добре. Та абстрагуватись від невтішної інформації стає все важче. А залишитися осторонь цього - тим паче. 

Для того, щоб перевести подих, ми зібрали низку цікавих матеріалів на нашому сайті. Всі вони написані в цьому році. Деякі з них позитивні, деякі - пізнавальні, а деякі - здатні просто підбадьорити. Вмощуйтеся зручніше та гортайте далі.

Без чого не може обійтися жоден хмельничанин? Правильно! Без певних додатків на смартфоні. Адже із ними можна в кілька кліків оплатити комуналку, замовити таксі чи дізнатися маршрут транспорту. Їх всіх ми зібрали в одному матеріалі.

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А пять статей щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up