Загадка дня від vsim.ua: за якою адресою у Хмельницькому зупинявся відомий кінорежисер?

Загадка дня від vsim.ua: за якою адресою у Хмельницькому зупинявся відомий кінорежисер?
  • Новий день - нова загадка. 
  • Вранці запитання, ввечері - відповідь.
  • А ви вгадаєте?

Почнімо ранок не лише з кави, а ще й із загадки. Може, знаєте, який розмір взуття носить мер Симчишин? Чи вагу пам’ятника Богдана Хмельницького? А хто з хмельничан в курсі, яка протяжність речового ринку? Щоденно відповідь на ці та інші запитання можна буде знайти на нашому сайті. Та перш ніж це зробити, варто спробувати відгадати загадку самостійно. 

Усі питання стосуватимуться як Хмельницького, так і його мешканців. Щоб відгадати загадку всі матимуть однаковий час. Правильна відповідь буде з’являтися щовечора на нашому сайті.

Сьогоднішня загадка стосується відомого українського кінорежисера, який свого часу зупинявся у Хмельницькому. За якою адресою жив класик кінематографа? Залишайте свої відповіді в коментарях. 

ВІДПОВІДЬ

За адресою Проскурівська, 16 колись знаходився ресторан "Слон". За часів радянської влади над ним, на 2 поверсі, розташовувався "Готель №1 міськкомунгоспу". Саме там у 1938 році зупинялася знімальна група під керівництвом кінорежисера Олександра Довженка. На той час в місті знімали деякі епізоди фільму "Щорс".

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up