Культура

photo_camera

Конкурс започаткували ще у 2000 році. З того часу переможців визначають у трьох вікових категоріях.

Державний комітет із телебачення та радіомовлення заборонив  ввозити до України книги з "невідповідним" змістом.  До...

Хмельницький етно-рок-гурт відзняв новий кліп на пісню “Хап” з другого альбому “Самурай”. Музиканти витратили три тижні...

За п’ять років у Хмельницькому має з’явитись музейний комплекс. На нього запланували витратити 26 мільйонів гривень. На...

Прем’єра відбудеться 14 вересня. Зпрошують усіх на 18.30.

Стіну старенької котельні на території школи мистецтв розмалювала Оксана Мазур. На своє «Дерево мрій» художниця витратила тиждень.  З бюджету міста на проект дали 22,7 тисячі гривень.  

Гігантські і незвичайні малюнки на стінах будинків, невеликі зображення ретро-фото та багато іншого. Стріт-арт у Хмельницькому стає все популярнішим і прикрашає вже не один будинок та паркан. Ми пропонує вам карту найкращих творів вуличного мистецтва у місті.

Експертна комісія розглянула телефільм та серіал російського виробництва. Виявилось, кінопродукти порушують вітчизняне законодавство.  

Хмельничан запрошують долучатись до мистецького літа.  Цього місяця на містян чекають майстер-класи та музичні вечори.   

Письменник та перекладач презентує хмельничанам свій новий роман. Зустріч відбудеться у новоствореній арт-галереї MASLO.  

П’ять днів у нашому місті тривав конкурс віолончелістів. В обласну філармонію приїхали учасники з 15 країн.

Середньовічна кухня "Форпосту" переїде на Одещину. Фестиваль розширює свої межі аж на територію Білгород-Дністровської фортеці.  Гості будуть жити на території фортеці у справжньому середньовічному поселенні. Таку ідею хоче втілити хмельничани, організатор багатьох фестивалів Костянтин Пархоменко.   

У Хмельницькому чергові кадрові перестановки. Призначили нових директорів в обласній науковій бібліотеці і науково-методичному центрі культури і мистецтва.  

Мистецька весна-2017 у самому розпалі. Для хмельничан підготували чимало яскравих культурних заходів. Куди піти і що варто відвідати у Хмельницькому цього місяця.  

keyboard_arrow_up