Культура

play_circle_filled

Хмельницький етно-рок-гурт відзняв новий кліп на пісню “Хап” з другого альбому “Самурай”. Музиканти витратили три тижні...

photo_camera

За п’ять років у Хмельницькому має з’явитись музейний комплекс. На нього запланували витратити 26 мільйонів гривень. На...

Прем’єра відбудеться 14 вересня. Зпрошують усіх на 18.30.

Стіну старенької котельні на території школи мистецтв розмалювала Оксана Мазур. На своє «Дерево мрій» художниця витратила...

Гігантські і незвичайні малюнки на стінах будинків, невеликі зображення ретро-фото та багато іншого. Стріт-арт у Хмельницькому стає все популярнішим і прикрашає вже не один будинок та паркан. Ми пропонує вам карту найкращих творів вуличного мистецтва у місті.

Експертна комісія розглянула телефільм та серіал російського виробництва. Виявилось, кінопродукти порушують вітчизняне законодавство.  

Хмельничан запрошують долучатись до мистецького літа.  Цього місяця на містян чекають майстер-класи та музичні вечори.   

Письменник та перекладач презентує хмельничанам свій новий роман. Зустріч відбудеться у новоствореній арт-галереї MASLO.  

П’ять днів у нашому місті тривав конкурс віолончелістів. В обласну філармонію приїхали учасники з 15 країн.

Середньовічна кухня "Форпосту" переїде на Одещину. Фестиваль розширює свої межі аж на територію Білгород-Дністровської фортеці.  Гості будуть жити на території фортеці у справжньому середньовічному поселенні. Таку ідею хоче втілити хмельничани, організатор багатьох фестивалів Костянтин Пархоменко.   

У Хмельницькому чергові кадрові перестановки. Призначили нових директорів в обласній науковій бібліотеці і науково-методичному центрі культури і мистецтва.  

Мистецька весна-2017 у самому розпалі. Для хмельничан підготували чимало яскравих культурних заходів. Куди піти і що варто відвідати у Хмельницькому цього місяця.  

Стипендії від 200 до 300 гривень протягом року щомісячно отримуватимуть діти і викладачі.

Якщо сидіти вдома - то не для вас, то гайда фестивалити! Свято м'яса для справжніх чоловіків, драйвовий рок-фестиваль і мистецький фест для творчих. Куди можна поїхати у травні? Поспішайте пакувати валізи.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up