Культура

Український режисер зняв пародію на відомий різдвяний фільм "Сам удома". Показали насмішніші сцени фільму на український лад. За чотири дні відео на YouTube зібрало понад 196 тисяч переглядів.

Конкурс започаткували ще у 2000 році. З того часу переможців визначають у трьох вікових категоріях.

Державний комітет із телебачення та радіомовлення заборонив  ввозити до України книги з "невідповідним" змістом.  До списку потрапили казки та історичні книги.

Хмельницький етно-рок-гурт відзняв новий кліп на пісню “Хап” з другого альбому “Самурай”. Музиканти витратили три тижні на роботу.

За п’ять років у Хмельницькому має з’явитись музейний комплекс. На нього запланували витратити 26 мільйонів гривень. На Свободи, 22 перенесуть музей історії міста, а також етнографію і творчість родини Миколи Мазура. Ескізний проект зробила донька відомого художника і скульптора Оксана Мазур. Як буде у новому музейному комплексі, бачили журналісти vsim.ua.

Прем’єра відбудеться 14 вересня. Зпрошують усіх на 18.30.

Стіну старенької котельні на території школи мистецтв розмалювала Оксана Мазур. На своє «Дерево мрій» художниця витратила тиждень.  З бюджету міста на проект дали 22,7 тисячі гривень.  

Гігантські і незвичайні малюнки на стінах будинків, невеликі зображення ретро-фото та багато іншого. Стріт-арт у Хмельницькому стає все популярнішим і прикрашає вже не один будинок та паркан. Ми пропонує вам карту найкращих творів вуличного мистецтва у місті.

Експертна комісія розглянула телефільм та серіал російського виробництва. Виявилось, кінопродукти порушують вітчизняне законодавство.  

Хмельничан запрошують долучатись до мистецького літа.  Цього місяця на містян чекають майстер-класи та музичні вечори.   

keyboard_arrow_up