Культура

Хмельничан запрошують долучатись до мистецького літа.  Цього місяця на містян чекають майстер-класи та музичні вечори.   

Письменник та перекладач презентує хмельничанам свій новий роман. Зустріч відбудеться у новоствореній арт-галереї MASLO.  

П’ять днів у нашому місті тривав конкурс віолончелістів. В обласну філармонію приїхали учасники з 15 країн.

Середньовічна кухня "Форпосту" переїде на Одещину. Фестиваль розширює свої межі аж на територію Білгород-Дністровської...

У Хмельницькому чергові кадрові перестановки. Призначили нових директорів в обласній науковій бібліотеці і науково-методичному центрі культури і мистецтва.  

Мистецька весна-2017 у самому розпалі. Для хмельничан підготували чимало яскравих культурних заходів. Куди піти і що варто відвідати у Хмельницькому цього місяця.  

Стипендії від 200 до 300 гривень протягом року щомісячно отримуватимуть діти і викладачі.

Якщо сидіти вдома - то не для вас, то гайда фестивалити! Свято м'яса для справжніх чоловіків, драйвовий рок-фестиваль і мистецький фест для творчих. Куди можна поїхати у травні? Поспішайте пакувати валізи.

Протягом трьох днів, 27-29 квітня, у Хмельницькому показуватимуть танці народів світу.  На фестиваль-конкурс цього року приїдуть колективи з Туреччини, Сербії, Румунії, різних куточків України. 

У місті запланували провести міжнародний конкурс музикантів «ProArt – 2017» Учасників заманюють грошовим призовим фондом.   

Все, що потрібно – сфотографувати стіну чи паркан, які терміново "потребують" руки майстра. Далі за справу візьмуться молоді художники. До проекту «Мальоване місто» запрошують долучатись усіх.  

До 203-ї річниці від дня народження Шевченка містян кличуть на мистецьку акцію. У програмі запланували концертні виступи і читання поезій. Вхід безкоштовний.  

Композитор народився на території сучасної Польщі.  Був священником греко-католицької церкви. Помер чоловік через хворобу. Він мав рак язика. 

Свої роботи продемонструють три фотографи з Одеси. Виставка триватиме з 2 по 23 березня 2017 року.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook