Культура

Театральна лабораторія "Підйом" буде діяти протягом чотирьох днів. Перша вистава відбудеться вже на початку...

Більше сотні різноманітних творів живопису і графіки покажуть хмельничанам. Виконали їх три професійні художники –...

Два дні мешканців Південно-Західного мікрорайону діти та підлітки будуть вітати з різдвяними святами.

Всесвітньовідомий хіт Миколи Леонтовича зазвучав у торговому центрі "Оазис". Його виконали учасники муніципального...

Як у Хмельницькому виготовляють різдвяний абажур з паперу

Хмельницьких дітлахів навчали виготовляти різдвяний абажур "Нічне диво". Для його створення необхідно мати папір, ніж для прорізів та свічку.  Такий виріб прикрасить кожну оселю та створить ефект таємничості.   

У Хмельницькому відбудеться різдвяний етнофестиваль

У театрі імені Старицького пройде різдвяний етнофестиваль. У фестивалі візьмуть участь вісім фольклорних колективів із чотирьох областей України. 

У новорічні свята для хмельничан проведуть новорічні ранки, змагання та вертеп

Новорічні заходи в Хмельницькому будуть проходити не лише біля головної ялинки. З 3 по 8 січня пройдуть новорічні змагання з баскетболу та шахів, конкурс щедрівок та різдвяний вертеп. А для пацієнтів міських лікарень та перинатального центру влаштують різдвяні обіди.

200 дітей учасників АТО та чорнобильців отримали солодкі подарунки до Нового року

Дітям учасників АТО та чорнобильців із Хмельницького вручили солодкі дарунки. А вихованці акторської школи показали для них новорічну виставу.

У Хмельницькому пройде конкурс бандурництва серед дітей

Талановиті бандуристи від 6 до 15 років змагатимуться на відкритому міському конкурсі.

Хмельничан запрошують на свято хорового мистецтва

У Хмельницькому стартував фестиваль хорової музики «Співоча асамблея». Містян запрошують поринути в атмосферу потужного українського співу. 

Українську Мону Лізу, голову без тіла та сім'ю роботів показують в Хмельницькому

У Хмельницькому можна поринути у світ казок та магії. Майстри дали друге життя непотрібним речам. Космічне небо з літаючими тарілками, планетами та гуманоїдами, танцюючі ляльки, магічна куля, паличка Гаррі Поттера. Все це можна побачити у «Кімнаті казок», яку створили працівники дитячої бібліотеки.

У ботанічному саду ХНУ можна побачити "плаваючі" клумби та їстівні каштани

Ботанічному саду на території ХНУ всього 13 років. Але там вже можна побачити більше 1000 видів різних рослин. Подивитись декоративні композиції та рідкісні рослини можуть не лише викладачі та студенти університету, а й усі бажаючі.  Восени сад вражає символікою японських ландшафтів, красою подільської діброви, «плаваючими колами» з квітів та рокарієм, що нагадує про швидкоплинність життя. 

Для того, аби зняти відео про Хмельницький троє друзів витратили два тижні. До участі в зйомках запросили більше 30 осіб. Авторський вірш читали у шести містах України та чотирьох країнах світу. Знімали відео з висоти пташиного польоту на будівництві, в дитячому садочку, на природі, в автомайстерні та багатьох інших місцях. 

На Міжнародну конференцію до Хмельницького з’їдуться доктори наук з Європи

У Хмельницькому проведуть наукову історико-краєзнавчу конференцію.  «Місто Хмельницький в контексті історії України» - так називається захід, присвячений до Дня нашого міста.