Культура

Якщо сидіти вдома - то не для вас, то гайда фестивалити! Свято м'яса для справжніх чоловіків, драйвовий рок-фестиваль...

Протягом трьох днів, 27-29 квітня, у Хмельницькому показуватимуть танці народів світу.  На фестиваль-конкурс...

У місті запланували провести міжнародний конкурс музикантів «ProArt – 2017» Учасників заманюють грошовим...

Все, що потрібно – сфотографувати стіну чи паркан, які терміново "потребують" руки майстра. Далі за...

До 203-ї річниці від дня народження Шевченка містян кличуть на мистецьку акцію. У програмі запланували концертні виступи і читання поезій. Вхід безкоштовний.  

Композитор народився на території сучасної Польщі.  Був священником греко-католицької церкви. Помер чоловік через хворобу. Він мав рак язика. 

Свої роботи продемонструють три фотографи з Одеси. Виставка триватиме з 2 по 23 березня 2017 року.

У місті покажуть роботи 11-го міжнародного салону-турне художньої фотографії. Свої світлини продемонструють 55 фотографів з 24 країн світу. Всього на виставці буде представлено 60 робіт. 

Перший півфінал національного відбору до "Євробачення-2017" відбудеться цієї суботи, 4 лютого.  У ньому візьмуть участь вісім учасників. Кожен з них вже представив на розгляд публіки та журі власні композиції. 

Театральна лабораторія "Підйом" буде діяти протягом чотирьох днів. Перша вистава відбудеться вже на початку лютого.  Навчати театральному мистецтву буде львівський актор Дмитро Наумець.

Більше сотні різноманітних творів живопису і графіки покажуть хмельничанам. Виконали їх три професійні художники – вчитель та його учні. 

Два дні мешканців Південно-Західного мікрорайону діти та підлітки будуть вітати з різдвяними святами.

Всесвітньовідомий хіт Миколи Леонтовича зазвучав у торговому центрі "Оазис". Його виконали учасники муніципального камерного хору та громадські активісти. Флешмоб організували з нагоди відзначення сторіччя відомої композиції.   

Хмельницьких дітлахів навчали виготовляти різдвяний абажур "Нічне диво". Для його створення необхідно мати папір, ніж для прорізів та свічку.  Такий виріб прикрасить кожну оселю та створить ефект таємничості.