Місяць після смертельної аварії з освітянами: що відомо про стан потерпілих

Місяць після смертельної аварії з освітянами: що відомо про стан потерпілих
Ілюстративне фото з ohmatdyt.com.ua
  • Наприкінці травня смертельна ДТП з освітянами забрала життя двох людей. Ще четверо - потрапило до лікарні. 
  • З дня аварії пройшло більше місяця. Трьох потерпілих - 30-річну Антоніну Манзюк, а також двох дітей, 8-річну Каріну та 9-річну Вероніку вже виписали з лікарні. 
  • А от 11-річну Вікторію, яка була у найважчому стані, відправили на подальше лікування в Охматдит. 

В ніч на 30 травня близько 23:50 по Вінницькому шосе, на в‘їзді до міста Хмельницького, сталася смертельна аварія. Легковий автомобіль врізався в вантажівку. В салоні легковика було четверо дорослих і троє дітей. За кермом службового “Nissan Leaf” був 38-річний директор Департаменту освіти і науки Хмельницької міськради Роман Миколаїв. А в салоні автомобіля знаходилась завідуюча садочку № 53 Наталія Докторук, методистка Департаменту Антоніна Манзюк і її чоловік Олександр Манзюк. 33-річна Наталія і 32-річний Олександр загинули. Троє дітей і 30-річна жінка зараз перебувають в лікарні.

На межі життя і смерті була 11-річна Вікторія Манзюк. В обласній лікарні відразу після аварії дівчинці зробили операцію. Пізніше її перевели у реанімацію дитячої міської лікарні. Проте сім'я захотіла відвезти дівчнику на лікування в Інститут травматології та ортопедії в Києві. Але за поясненням начальника управління охорони здоров'я Хмельницької міськради Бориса Ткача, туди її не захотіли взяти. 

- Приблизно три тижні тому Вікторію відправили до Києва. Зараз вона знаходиться в травматологічному відділенні Охматдиту. Там буде проходити корекцію лікування. Зрозуміло, що хоч їй і набагато краще вже, але травми, які вона отримала, є важкими і їй потрібно ще довго лікуватись, - пояснив Борис Ткач. 

Прийшов до норми і стан інших потерпілих - 30-річної методистки Департаменту освіти та науки Антоніни Манзюк, а також двох дівчаток - 8-річної Каріни та 9-річної Вероніки. В середині червня їх виписали з лікарні. 

Для тих, хто бажає допомогти на лікування 11-річні Вікторії Манзюк, можуть скидати кошти на картку її мами Антоніни Манзюк. Номер картки ПриватБанку - 4149 4978 3284 3538. 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Оксана Томусяк
    Ніякої конкретної інформації.Лише загальні фрази.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
10:47 Де і за скільки купити живу ялинку на Хмельниччині: відкрили точки продажу 10:12 На Хмельниччині водій загинув у ДТП: авто врізалося в дерево 09:30 У Хмельницькому на авто впало дерево. Хто заплатить за ремонт 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 4 грудня (ІНФОГРАФІКА) Від читача 09:03 До уваги суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності 20:47 Зниклого 24-річного хмельничанина знайшли мертвим у Південному Бузі 20:23 Графік відключень світла на 4 грудня у Хмельницькому та області (ОНОВЛЕНО) 19:33 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 18:31 2,9 мільярда на тролейбуси: головне з програми розвитку на 2026-2030 роки 17:43 Дружині загиблого нацгвардійця передали орден «За мужність» 17:08 Держбюджет-2026 прийнятий: як голосували нардепи з Хмельниччини (ІНФОГРАФІКА) 16:48 Судили чоловіка, який знайшов на зупинці в Хмельницькому банківську картку та користувався нею 16:09 На Свободи відкрили нову амбулаторію photo_camera 15:47 У Райківцях відкрили меморіальну дошку в пам’ять про воїна Андрія Цімарного photo_camera 15:20 Лоліта та Емануель: як хмельничани називали дітей в листопаді 14:17 На кількох центральних вулицях Хмельницького відключили воду 13:55 В Гідрометцентрі назвали найбільш забруднені річки Хмельниччини 13:44 Підсумки «Народного бренду 2025»: топ-3 компанії в кожній номінації 12:35 Водійка «Skoda» на «зебрі» збила 59-річну хмельничанку 12:09 У Ружичній вранці горів житловий будинок play_circle_filled photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up