На Донеччині загинули двоє військових з Хмельниччини

На Донеччині загинули двоє військових з Хмельниччини
  • Один був командиром відділення. 

  • Іншому цьогоріч мало виповнитися 33 роки. 

Сумні звістки з передової продовжують надходити до Хмельниччини. За останню добу ще 2 громади отримали повідомлення про загибель їхніх захисників. Це Кам’янецька та Плужненська тергромади.

Олександр Гоменюк

Він був командиром відділення. Загинув на Донеччині, у зоні бойових дій. 

— Сьогодні до нашої громади знову надійшла сумна звістка. Олександр Гоменюк... В лавах ЗСУ  він мужньо стояв в боях проти ворога, проявив себе відданим, гідним сином своєї Батьківщини. Він йшов до кінця та вірив у нашу Перемогу. Висловлюю щирі співчуття родині та друзям полеглого воїна. Вічна та світла пам'ять Олександрові, — повідомляють сумну звістку в міській раді Кам’янця.

— Біль і сум… Ще один загиблий молодий Воїн… Олександр Гоменюк, загинув виконуючи бойове завдання на Донеччині, був командиром відділення, — написав нардеп Володимир Мельниченко

Про дату та час поховання бійця поки не повідомляють. 

Фото бійця зі сторінки тергромади

Олександр Непевний

Він був родом із Плужненської громади. Загинув 5 лютого під час бою в районі населеного пункту Васюківка Бахмутського району Донецької області. Він був 1989 року народження. 

— З сумом повідомляємо, що 5 лютого загинув наш земляк — Непевний Олександр, житель села Плужне, 1989 року народження. Висловлюємо найщиріші співчуття рідним, близьким, друзям та побратимам Олександра. Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас! — повідомляють на сайті громади. 

Про зустріч похоронного кортежу обіцяють повідомити додатково.

Фото бійця зі сторінки тергромади

Редакція vsim.ua щиро співчуває рідним за близьким загиблих Героїв.

Допоможемо військовим разом

Редакція vsim.ua збирає кошти на гаджети для аеророзвідки для хмельницьких військових із 19-ої окремого стрілецького батальйону. А саме на два планшети TRIPLTEK 8 PRO. Як кажуть військові, з ними аеророзвідка проходитиме якісніше, адже пристрої потужні й потягнуть всі необхідні програми. Також вони не бояться дощу чи болота, які часто заважають. А ще антиблікові екрани, що важливо в польових умовах роботи.

Ціна одного такого планшета - 36 тисяч гривень. Гроші на один вже вдалося зібрати. Планшет придбали та очікуємо на його доставку. Для того, аби надіслати гаджет військовим потрібно придбати ще один. 

Щоб передати їх воїнам якнайскоріше, редакція vsim.ua продовжує збір коштів. Так ми допоможемо нашим захисникам прискорити перемогу і конвертуємо свою злість у правильне русло.

Куди задонатити кошти

Реквізити:

Коментарі (52)
  • Ольга Єрмакова

    Вічна світла пам'ять та Царство Небесне Героям
  • Инна Чорна

    Царство небесне, Вічна пам'ять Героям України, щирі співчуття рідним та близьким.
  • Зоя Молчанюк

    Царство небесне вічний спокій світла пам'ять Героям. Щирі співчуття рідним
  • Світлана Місюк

    Вічна пам'ять Героям

21:59 Щоб не сісти за крадіжку, вирішив дати хабаря: судили жителя Хмельницького району 20:39 У Хмельницькому відбудеться благодійний ярмарок: деталі 19:45 Хмельничани можуть безкоштовно здати алергопроби 19:04 Центр готовності у Хмельницькому: чого військові навчають цивільних Від читача 14:46 Хмельницькі кардіохірурги прооперували пухлину серцевого м'яза 18:50 «Мить – і в наш окоп влетів снаряд»: історія розвідника з Хмельниччини 18:30 Хмельницький отримає 80 тисяч євро допомоги від литовського Шяуляя: деталі 17:47 Двоє пасажирів загинули: на Хмельниччині судитимуть жінку, що спричинила ДТП 17:33 Переправляв ухилянтів за кордон: на Буковині затримали жителя Хмельниччини 16:51 Хто і скільки винен за оренду комунальної нерухомості Хмельницького (СПИСОК) 16:27 Де в Хмельницькому 30 березня не буде води: вулиці 15:49 На Хмельниччині хочуть конфіскувати землі, які належать росіянам: подробиці 15:24 Відповіді на поширені питання про перевезення померлих громадян України з-за кордону (новини компаній) 15:07 «Ми переможемо або зникнемо». Розповідь артилериста Владислава із Хмельниччини photo_camera 14:48 Для Чернелівського водогону купили потужний насосний агрегат photo_camera 14:18 У Хмельницькому пройшли реабілітацію близько 1 тисячі військових (ФОТО, ВІДЕО) 13:45 Російська попса у хмельницькому тролейбусі: як покарають водія play_circle_filled 13:24 На Виставці у хмельничанки знайшли наркотики в авто photo_camera 12:57 У Кам’янці-Подільському створили екскурсійний маршрут "Щедрика" (ВІДЕО) 12:22 Хмельницькі громади отримали 25 зарядних станцій від ООН та Японії photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up