Навіки Герої. У боях з ворогом загинули двоє військових з Хмельниччини

-
Олександру Гревцову було 33 роки.
-
Володимир Данчук провоював більше року.
Триває український контрнаступ. Наші захисники відвойовують кожен сантиметр рідної землі. Але в боротьбі з ворогом жертвують найціннішим — своїми життями. Трагічі новини днями надійшли ще у дві тергромади.
Олександр Гревцов
Олександр Гревцов загинув під час виконання бойового завдання із захисту територіальної цілісності України. Він був солдатом. Мешкав у Славуті. Був 1990 року народження.
Громадське прощання із загиблим Героєм відбудеться завтра, 15 серпня, орієнтовно о 12:00 у міському Палаці культури. Поминальна панахида за захисником України розпочнеться в церкві Покрови Пресвятої Богородиці (вул. Покровська, 16-А) орієнтовно о 13:00.
Поховання Героя відбудеться на «Новому кладовищі». Про це повідомили у міськвиконкомі Славути.
Також 15 серпня на території Славутської міської тергромади оголосили День жалоби. На знак скорботи за загиблим захисником Батьківщини приспускають Державний Прапор України та обмежать проведення розважальних заходів.
Володимир Данчук
Захищаючи Україну, загинув мешканець села Бережанка Володимир Данчук. Про це повідомили у Чемеровецькій тергромаді, звідки родом був захисник.
Цьогоріч у травні Володимиру виповнилося 53 роки. Уродженець села Кормильче. Його мобілізували навесні 2022 року.
— Володимир Миколайович з честю виконав свій військовий та чоловічий обов'язок. Просимо усіх, в понеділок 14 серпня зустріти та вшанувати Героя живим коридором, — закликають у громаді.
Прощання із загиблим Героєм пройде в селі Бережанка. Поховають Володимира Данчука на кладовищі селища Чемерівці.
Читайте також:
-
У лікарні помер рятувальник з Хмельниччини, який ліквідовував удар по Покровську
-
У боях з окупантами загинули двоє захисників — В’ячеслав Попов та Максим Данилюк
-
На крафтовому ярмарку в Хмельницькому зібрали більше 25 тисяч для пораненого бійця
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
Щирі співчуття рідним і близьким.