Під час артобстрілу загинув військовий Олександр Дорош

-
Захиснику було 43 роки.
Жорстока війна забирає найкращих синів нашої України, які стали в ряди воїнів, та гідно дають відсіч ворогу заради нашої незалежності, нашої свободи, нашої України. У війні з російськими окупантами загинув ще один захисник із Кам’янеччини.
Під час виконання бойового завдання поліг Олександр Дорош. Він мешкав у селі Почапинці. Про це повідомили у Чемеровецькій громаді.
Олександр народився 19 листопада 1980 року. У квітні цього року його призвали на військову службу по мобілізації.
Захисник пройшов військову підготовку у навчальному центрі. Служив у одній з військових частин міста Харків. Олександр загинув 6 вересня під час артилерійського обстрілу на території Запорізькій області.
— Він наближав Перемогу. Він поклав життя, захищаючи рідну землю від російських окупаційних військ. Поділяємо сум рідних та близьких Олександра… Уся Чемеровецька громада співчуває родині Героя, — додають в громаді.
Поховання Героя відбудеться у селі Почапинці у четвер, 14 вересня.
Читайте також:
-
Мати три місяці не може забрати тіло загиблого на війні сина
-
Був зразковим батьком для своєї доньки. Хмельничани попрощалися з Іваном Гасюком
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
-
Валентина Філіпова ШумейкоВічна пам'ять ГЕРОЮ
-
Валентина БлажкоВічна пам'ять Герою 😢🙏
-
Наташа ПасічникВічна пам'ять Герою... Царство Боже...
-
Надя НагорнаВічна пам'ять, спочивай з Богом, щирі співчуття рідним