Три дні рідні шукають хмельничанина, який не виходить на зв'язок

Три дні рідні шукають хмельничанина, який не виходить на зв'язок
  • Три дні 46-річний Павло Рудніцький не виходив на зв’язок. 
  • Рідні просять допомогти розшукати чоловіка.

 

Про зникнення Павла повідомила його дружина Людмила Рудніцька. Жінка проживає в іншій країні. Каже, з 12 вересня чоловік не виходив з нею на зв’язок. Людмила запевняє, що чоловік зв’язався з підозрілою компанією. Де він зараз і що з ним – не знає. Востаннє Павла Рудніцького бачили неподалік готелю «Поділля», коли той повертався з роботи додому.

- Я зателефонувала другу мого чоловіка на ім’я Олег. Він сказав, що піде до нього  і мені передзвонить, але чомусь потім відключив телефон. Інший мій знайомий пішов до нього до дому, там чомусь все відкрито (мій чоловік ніколи не залишав хату відкриту) і там довго його шукав, але нікого не знайшов. Питав у сусідів. Ті сказали, що вже давно його тут не було, - розповіла журналістам vsim.ua Людмила Рудніцька.
У що був одягнений, дружина не знає. У Хмельницькому відділі поліції зазначили, що заяви про зникнення Павла Рудніцького не реєстрували.

Прикмети:

Зріст 170 сантиметрів, 46 років. Звертатись за номером: +380637123729.

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (3)
  • рудницкая людмила
    Дякую  Вам! Знайшовся мій чоловік!
  • рудницкая людмила
    Немає ніяких вістів !
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:04 Синоптики розповіли, якою буде погода на Хмельниччині 8 березня 17:07 Омбудсман перевірив гуртожиток для ВПО у Кам’янці-Подільському: виявили недоліки 16:13 У Хмельницькому патрульні супроводили авто з породіллею до пологового 15:08 На війні загинули та померли п’ятеро жителів Хмельниччини Від читача 10:39 93 тис кілометрів оптичних ліній - Укртелеком підбив підсумки 2025 року 14:14 Штовхнув підлітка зі скутера та поїхав: на Хмельниччині затримали 18-річного юнака 13:11 Перевірки військового обліку у Хмельницькому: графік на березень та квітень 12:22 «Мене могли посадити на яму»: як поліцейська з Донеччини знайшла дім і покликання у Хмельницькому 11:21 Після телефонного дзвінка хмельничанка втратила майже 100 тисяч гривень 10:19 Квартири, будинки та сміття: на Хмельниччині за добу сталося чотири пожежі 09:30 Хмельниччина під ударом: що відомо про нічну атаку 7 березня 08:30 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 7 березня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 20:11 Хмельниччину пригріє: прогноз погоди на 7 березня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up