Скільки і як часто хмельничани донатять на армію: відеоопитування

- Коли востаннє донатили і як часто допомагають армії?
- Про все це запитували у хмельничан на вулицях міста.
- Переглядайте відеоопитування.
Велику частину соцмереж займають повідомлення про збори для військових:
«Почніть ранок з донату», «Збираю батькові на позашляховик», «Закиньте пару гривень на дрони». Не лише волонтери, а й небайдужі люди збирають на все – квадрокоптери, тепловізори, тактичну медицину, автомобілі та бронежилети.
Як показують соціальні опитування, орієнтовно 76% українців донатять на ЗСУ. Самі ж волонтери зізнаються, збори останнім часом закривати все важче. До прикладу, якщо раніше на це йшло близько двох тижнів, то зараз збирають кошти місяць, а то й більше.
Журналісти vsim.ua поцікавились у хмельничан, коли вони востаннє донатили. І загалом, які суми витрачають, аби підтримати армію?
Більше дізнавайтесь у відео.
Нагадаємо, минулого разу ми запитували у хмельничан, що вони думають щодо закону про мобілізацію. Детальніше: Закон про мобілізацію: що про нього думають хмельничани (ОПИТУВАННЯ)
Читайте також:
- «Мобілізація – це не повістка на цвинтар»: інтерв'ю з бійцями 19-го стрілецького батальйону Хмельницького
- Хто постачає дрони Хмельницькій міськраді? Ми перевірили
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
Дякуємо, що прочитали. Підтримайте автора та редакцію Всім.юа гривнею

Дякуємо за вашу підтримку!
Війна змінила багато всього, але не нашу мету — розповідати правду, яка важлива сьогодні, як ніколи.
Ваша допомога — це не просто фінансова підтримка. Це ваша довіра, яка дає нам сили. Завдяки вам ми створюємо якісні статті, запускаємо нові проєкти та досліджуємо важливі теми.
Ми залишаємося незалежними, щоб служити тільки вам — нашим читачам. Адже журналістика, яка працює для читачів, — це єдиний шлях до правди.
Кожен ваш донат — це крок до розвитку нашої редакції та збереження свободи слова. Дякуємо, що ви з нами! Разом ми робимо важливу справу для Хмельницького та України.