Втратив вісьмох побратимів. Гранатометник із Київщини воює в хмельницькому батальйоні

-
Петро Торжанський напросився добровольцем у ЗСУ. Він захищає рідну землю на Донеччині.
-
А син Петра подорожує світом і при кожній нагоді демонструє усюди прапор батькового батальйону.
Після початку повномасштабного вторгнення, у 2022-му, в Хмельницькій області з «нуля» сформували новий бойовий підрозділ. До 36-го окремого стрілецького батальйону увійшло чимало бійців з-поміж хмельничан.
Туди ж вступило багато жителів нашої країни, які готові були захищати державу від російської навали. Одним з таких є Петро Торжанський — мешканець Київщини. Його історію розповіли на сторінці військового підрозділу.
Війна для родини Торжанських починалася із окупації. Село поблизу Києва, в якому вони мешкали, зайняв агресор. Після деокупації цієї території Петро відправив родину за кордон, а сам рушив у військкомат, але добровольця чомусь не взяли.
Та Петро був наполегливим: “Окупантів слід нищити! Візьміть у ЗСУ!” І коли почав формуватися 36-й окремий стрілецький батальйон, його таки мобілізували.
— З перших днів я в батальйоні. Пройшов із ним увесь шлях. Служу, знаючи, що ми робимо все для Перемоги, — переконаний Петро Торжанський.
Кілька місяців тому гранатометник Торжанський став старшиною роти. Він зайняв цю посаду, повернувшись зі шпиталю, де лікував рани після боїв під Пісками Донецької області.
— Моїх хлопців тими днями не повернулося восьмеро... Покидаючи позицію, ми винесли пораненого побратима. Виходимо з труби — навколо все горить, палає... Я виходив останнім, — пригадує Петро.
Поки батько воює, його син Борис мешкає за кордоном. Він часто подорожує і завжди при собі має прапор 36-го батальйону. В своїх подорожах Борис розгортає його, підтримуючи Україну і надаючи сил для Перемоги своєму батькові.
До речі на прапорі Петро зображений із гранатометом. А нещодавно Борис побував в Альпах і на верхівці гір замайорів стяг стрілецького бату з Хмельниччини.
Читайте більше історій про військових 36-го стрілецького батальйону:
-
Військовий із Волновахи вступив до хмельницького підрозділу, аби боронити свою землю
-
Лейтенант Олександр Козяр повернувся з-за кордону, щоб захищати Україну
-
«Орків 3 тисячі — нас 56»: історія штаб-сержанта Івана Антонюка із Шепетівки
-
Писав рапорт, щоб потрапити на фронт. Історія військового Олександра Іващука
-
“Один лікар на батальйон”: історія начмеда Андрія Гайдамашка
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
-
Алена ФеськоваВтрати як після землетрусу
-
Алена ФеськоваТцк Наловить ще 🤔🤔🤔
-
Valentyna KostenchukДякую Захисникам Украіни
-
Інна ТимощукХай береже Бог і наші молитви