З російського полону повернули кам'янчанина Дмитра Козакевича

З російського полону повернули кам'янчанина Дмитра Козакевича
  • Оборонець служив у Національній гвардії.
  • Його взяли у полон на «Азовсталі».

Цього тижня, 31 січня, відбувся черговий обмін полоненими. В результаті нього в Україну повернулися 207 оборонців держави. Серед них було 124 представники ЗСУ, 56 нацгвардійців, 26 прикордонників та 1 поліцейський. Зокрема, є учасники оборони Маріуполя, Херсона та острова Зміїний. Коли стало відомо про обмін, був опублікований список, також стало відомо, що серед обміняних є виходці з Хмельниччини, а саме з Кам'янця-Подільського та Полонного. Їхніх імен тоді не назвали.

Тепер же оголосили ім'я звільненого кам'янчанина. Це 25-річний Дмитро Козакевич з Нацгвардії. Він захищав «Азовсталь», потрапив там у полон в травні 2022 року, пережив вибух в колонії в Оленівці, після чого його відправили у Горлівку. Після 1,5 року полону він повернувся додому й зараз перебуває на реабілітації. Про це у своєму Telegram-каналі написав міський голова Кам'янця-Подільського Михайло Посітко.

— 25-річний боєць не зі слів знає про «Азовсталь», адже саме звідти він потрапив у полон в травні 2022. А далі була колонія в Оленівці… Після теракту, влаштованого росіянами, Дмитра перевезли у Горлівку. І ось, через 1,5 року, воїн повернувся на рідну землю. І, звісно, перший, такий очікуваний, дзвінок мамі… Зараз Дмитро перебуває на реабілітації, а вдома його чекають найрідніші, але найголовніше — вдома!, — розповів очільник міста.

Відео дня

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up