Робота та зарплата: у Хмельницькому є 152 вакансії (СПИСОК)

Робота та зарплата: у Хмельницькому є 152 вакансії (СПИСОК)
  • Дізнавайтеся кого шукають роботодавці, скільки пропонують та як подати резюме. 

Майже щотижня в обласному центрі оновлюють перелік вакансій на підприємствах та в установах. Станом на 1 лютого вільних є 152 вакансії на більш, ніж 200 посад. На деякі потрібно одразу кілька працівників. Актуальний список подає міський центр зайнятості

Кого шукають

Роботодавці шукають:

  • Відео дня
    /li>

Працівники потрібні в комунальні установи і в приватні фірми. Є вакансії від місцевих шкіл, перевізників, філармонії, маслосирбази, кейтерингів, ринків, медзакладів, в аптеки, водоканалу, “Новатора”, макаронної фабрики тощо. 

Що пропонують

Заробітна плата коливається від 6 700 до 25 тисяч гривень. Проте, на зарплату в 25 тисяч є лише 1 вакансія, та й посад на 20-18 тисяч не так вже й багато. Натомість вистачає вільних місць на зарплати до 10 тисяч гривень. 

Всюди зазначено роботодавця, назву посади, зарплату, завдання та обов’язки, телефон для довідок та кількість вакантних місць. 

За довідками та з питань працевлаштування радять звертатися до Хмельницького міського центру зайнятості за телефонами: 

До слова, в Україні нещодавно запустили єдиний портал вакансій. На ньому представлені вакансії від державної служби зайнятості та українських сайтів з пошуку роботи (Work.uarobota.uanovarobota.uaPidBirgrc.uaJooble). Як ним скористатися — читайте за посиланням

Читайте також:

Коментарі

keyboard_arrow_up