Точка зору: "Зняття депутатської недоторканності спрацює в комплексі з повним реформуванням системи влади", - С. Лабазюк

Точка зору: "Зняття депутатської недоторканності спрацює в комплексі з повним реформуванням системи влади", - С. Лабазюк

Як зазначив політик, з моральної точки зору депутатам треба стати на один рівень з громадянами і відчути, що «живемо в тій самій системі, в якій живуть люди».

«Але насправді не недоторканність захищала всіх корупціонерів, а сама система. Тому тут потрібно підходити до питання скасування депутатської недоторканності лише в комплексі з повним реформуванням судової системи і всієї системи влади в Україні. Тільки тоді матимемо результат! Саме за це виступає наша депутатська група «Воля народу»»,- наголосив він.

При цьому С.Лабазюк зазначив, що в усьому мають бути розумні межі, оскільки депутати можуть стати заручниками виконавчої влади.

Він також нагадав,що в багатьох країнах світу існує депутатська недоторканність. Однак в деяких країнах депутати захищені від арешту та кримінального переслідування лише на час парламентської роботи.

«Наскільки пам’ятаю,недоторканність відсутня в африканській країні Намібія. Не хотілося би, щоб в питанні конституційного права Україна була схожа з цією африканською країною. Потрібно вносити певні корективи, але це має бути більш європейський підхід», - додав С. Лабазюк.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:27 До +36: прогноз погоди для Хмельницького на тиждень 17:17 Для майбутніх першокласників у Хмельницькому проведуть безкоштовне тестування 16:23 Під час бійки в Хмельницькому районі помер чоловік 15:16 5 смаків Хмельниччини: що спробувати та купити в області photo_camera Від читача 12:14 Пропозиції до Бюджетної декларації на 2027–2029 роки 14:12 Планові відключення світла у Хмельницькому 29 червня - 3 липня (ГРАФІК) 13:37 На обладнання для «Безпечного міста» витратять майже 3,1 мільйона гривень 12:12 Хмельницький в Instagram: 10 кращих фото за тиждень photo_camera 11:07 Яким був Хмельницький у 1980-их роках: фотопідбірка photo_camera 10:13 Конопля у садку і граната: у двох жителів Кам’янеччини провели обшуки 09:04 Вперше в Україні: у Хмельницькому безкоштовно відновили водійське посвідчення звільненому з полону воїну 07:20 «Це фундамент нашої державності»: Іван Гончар вітає хмельничан із Днем Конституції (пресслужба І. Гончара)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up