Через ворожі атаки затримуються два потяги, що курсують через Хмельниччину

Через ворожі атаки затримуються два потяги, що курсують через Хмельниччину
Фото ілюстративне

Час затримки потягів складає орієнтовно до 3-х годин. 

Окупанти продовжують шкодити українській інфраструктурі. Так, через чергові ворожі атаки деякі поїзди найближчим часом прямуватимуть із затримкою та зміненим розкладом. Про це повідомляють у прес службі Укрзалізниці. Щоправда де саме трапились пошкодження в перевізника не зазначають. 

Які потяги затримуються

Перевізник зазначає, що зі спізненням йтимуть 3 пасажирські потяги:

— Пасажири, які мали здійснити посадку на рейси №45 і №259 на станціях Ворожба, Бахмач, Ніжин та Конотоп, будуть вивезені окремим додатковим рейсом до Києва, де буде здійснена пересадка на інші поїзди західного напрямку. Зберігаємо спокій і продовжуємо рух задля перемоги, — додають в Укрзалізниці. 

Які з них йдуть через Хмельниччину

Потяг №780 не проходить через Хмельницьку область. А от маршрути двох інших — №45 та №259 — пролягають через Хмельниччину. 

Так, потяг сполученням Харків — Ужгород курсує через Кривин, Славуту та Шепетівку. Детальний маршрут дивіться далі:

Потяг №259 Суми — Івано-Франківськ курсує через Хмельницький. Маршрут цього потяга дивіться тут:

До слова, на порталі затримок пасажирських потягів від Укрзалізниці вказано лише про затримки потяга №45, та й то на 40 хвилин. 

ОНОВЛЕНО:

Станом на 18.51 в Укрзалізниці повідомили про зміни в русі кількох потягів. У зв'язку з пошкодженням інфраструктури та закриттям перегону Ворожба — Білопілля:

  • Поїзд №45 Харків — Ужгород слідує зміненим маршрутом через Полтаву та Гребінку. 
  • Поїзд №259 Суми — Івано-Франківськ із Сум поїде через Полтаву та Гребінку і вивезе з Сум всіх пасажирів із квитками на поїзди №45 і №259 до Києва з можливістю пересадки там на інші поїзди західного напрямку. 
  • Поїзд № 780 Київ — Суми слідує до ст. Ворожба. 151 пасажира з квитками до ст. Суми по Ворожбі чекатимуть автобуси. Дякуємо за швидку реакцію Сумській ОВА. 
  • Склад поїзда № 780 відправиться зі ст. Ворожба орієнтовно о 21:00 до Києва (прибуття в Київ орієнтовно 1:00) з зупинками по ст. Путивль, Конотоп, Бахмач, Ніжин, Дарниця для посадки пасажирів з квитками на поїзди №45 і №259.
  • Орієнтовний час прибуття на ст. Київ-Пас. поїзда №259 — 6:00 07.11.2022 (+5 год), поїзда №45 — 2:00 07.11.2022 (+3 год).

- Усі пасажири, що прибуватимуть під час комендантської години, будуть безкоштовно розміщені у залах очікування підвищеного комфорту, - зазначають в повідомленні. 

Нагадаємо, Укрзалізниця запустила 4 нові міжнародні потяги. Деякі з них курсують через Хмельницький. Детальний маршрут дивіться за посиланням. 

Додамо також, що діючий залізничний переїзд в центрі Хмельницького закрили на 17 днів. Залізничники ремонтують колії. Коли відкриють переїзд для автомобілів читайте за посиланням

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up