Чиновники шукають нових перевізників на 16 автобусних маршрутів Хмельницького

Чиновники шукають нових перевізників на 16 автобусних маршрутів Хмельницького
 • Від фірм вимагатимуть наявність інклюзивних автобусів та відсутність «блатняку».

 • Конкурс проводитимуть 31 жовтня.

На 16 автобусних маршрутах Хмельницького планують оновити перевізників. Виконавчий комітет вирішив провести конкурс на визначення фірм, які возитимуть хмельничан. Відповідний документ затвердили на засіданні вчора, 12 вересня. Сам конкурс проведуть 31 жовтня. Визначатимуть перевізників на таких маршрутах: 2, 2А, 9, 15, 17, 18, 19, 20, 23, 27, 28, 32, 43, 50, 52, 55. За участь у конкурсі перевізники мають сплатити 2600 гривень. За словами заступника міського голови Хмельницького Андрія Бондаренка, у перевізників на цих маршрутах закінчується термін дії договорів. Є й такі маршрути, які обслуговують тимчасові перевізники. З останніми угоди укладали лише на три місяці. З новими перевізниками договори укладатимуть на п'ять років. Але якщо їхні транспортні засоби частково не відповідатимуть необхідному класу, угоди укладатимуть на рік. Класність автобусів визначається залежно від кількості місць для пасажирів та наявності стоячих місць.

У рішенні виконкому вказані й вимоги до перевізників. Зокрема, у випадку перемоги в конкурсі вони мають встановити на транспортних засобах GPS-трекери та під’єднати їх до міської системи управління громадським транспортом. Також має бути певна кількість автобусів, пристосованих для людей з інвалідністю. А саме від 10 до 35% до 31 грудня цього року та від 35 до 50% від 1 січня наступного року.

Крім того, перевізнику заборонено буде використовувати автобуси, переобладнані з транспортних засобів іншого призначення. Також у рішенні вказано, що музика в автобусі під час перевезення пасажирів має звучати неголосно, аби не заважати пасажирами. А вмикати пісні з тематикою кримінального світу не можна буде взагалі.

Також в автобусах не можна буде почути музику певних російських виконавців, який затверджує Міністерство культури. У цьому списку 147 імен, наприклад, Надія Бабкіна, Михайло Боярський, Олег Газманов, Йосиф Кобзон, Григорій Лепс. Ще однією вимогою до перевізників є заборона заклеювати скло будь-якими матеріалами, за виключенням тих, які забезпечують огляд із салону.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Новини за темою Читайте також
Коментарі (1)
 • Ольга

  А коли "будки на колесах" замінять автобусами для людей, як  21 і 22 ? У маршрутках жахливо їздити
 • Інна

  Чому не оновлюють 29 49 маршрути там ужасні маршрутки.
 • Игорь

  Пусть посмотрят какие угребища ездят на 24 маршруте, и как они ездят. Там никакого графика нет. Как хотят так и ездят.
 • Семен

  А 35/29/49? Самі ходові маршрути міста. До них коли такі вимоги будуть?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Хмельницького за сьогодні

Афіша та квитки на Moemisto.ua Афіша:
keyboard_arrow_up