Карта велодоріжок Хмельницького

Карта велодоріжок Хмельницького
  • Орієнтовна довжина доріжок та смуг у місті складає понад 6,2 кілометра.

  • Розповідаємо, де доріжки розташовані та де будуть облаштовувати нові.

У Хмельницькому поступово зростає кількість місць, призначених для поїздки на велосипедах. Облаштовують велодоріжки та велосмуги переважно у центрі та на Виставці. Ми поцікавилися в управлінні ЖКГ міської ради, де в Хмельницькому вже облаштували велодоріжки та де їхнє облаштування триває зараз. Подали запит та отримали відповідь, у якій зазначене точне розташування доріжок.

За даними управління, у місті зараз є сім велодоріжок та дві велосмуги. Крім того, облаштування ще однієї доріжки має бути завершене у серпні цього року. Розташування велодоріжок та велосмуг переглядайте на карті. За даними Google, орієнтовна довжина облаштованих доріжок складає понад 6,2 кілометра.

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А пять статей щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up