Хто заробляє на ремонтах доріг Хмельниччини (ІНФОГРАФІКА)

Хто заробляє на ремонтах доріг Хмельниччини (ІНФОГРАФІКА)
  • Три компанії за два роки отримали підрядів на понад 27 мільярдів.

  • Переглядайте рейтинг з найбільших 20 фірм-ремонтників.

Хмельницькі дорожники активно інформують подолян про проведення ремонтів на автошляхах області. Так, за інформацією Служби автомобільних доріг, протягом 2020-2021 років протяжність відремонтованих ділянок по верхньому шару перевищила 200 кілометрів на рік. Це рекордні показники — у попередні роки протяжність не перевищувала 60 кілометрів, а у 2010, 2014 та 2015 складала 0 кілометрів.

Інфографіка Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області

Ми вирішили дізнатися, які компанії найчастіше отримували підряди на ремонти доріг в області. Для цього проаналізували переможців закупівель протягом 2020-2021 років, які були оголошені Службою автомобільних доріг у Хмельницькій області та Хмельницькою обласною службою місцевих доріг.

За отриманими даними ми сформували рейтинг. Повністю ви можете переглянути його після тексту, а поки зупинимося на п’яти найбільших фірмах, які отримали підряди на понад мільярд гривень кожен.

Відео дня

ПАТ «Хмельницьке шляхово-будівельне управління №56». Керівником фірми є Максим Волосінчук, а засновником — Галина Ставчанська. Компанію пов’язують з народним депутатом Сергієм Лабазюком. П’ять років СБУ проводила обшуки у зв’язку можливим розкраданням грошей на ремонті доріг. За даними правоохоронців, Сергій Лабазюк фактично контролював посадовців Служби автомобільних доріг — ті узгоджували з ним об’єкти ремонтів та вартість робіт.

ТОВ «СТЛ+М». Керівником компанії є Микола Коловоротний, засновником — Олег Кузнєцов.

ТОВ «Спільне українсько-німецьке підприємство „Автострада“». Керівником цієї вінницької фірми є Анатолій Вакар, а засновниками — ТОВ «МС Капітал» та Максим Шкіль. За даними «YouControl», «Автострада» належить до групи компаній «MS Capital», власником якої є підприємець Максим Шкіль.

Дочірнє підприємство «Хмельницький облавтодор». Це єдина компанія-підрядник у першій п'ятірці нашого рейтингу в державній власності. Її керівником є Анатолій Дячук, а засновником — акціонерне товариство «Державна акціонерна компанія „Автомобільні дороги україни“».

ТОВ «Енергетично-дорожнє будівництво». Ця фірма зареєстрована у Каневі Черкаської області. Її керівником є Юрій Клімов, і він же є засновником — разом з Максимом Кокарєвим, Андрієм Косіциним та Олександром Кібликом.

Перелік з 20 основних підрядників та відомостей про них переглядайте в інфографіці. Зазначені фірми можуть надавати як послуги з ремонту й будівництва доріг, так і з проєктування, експертизи та нагляду.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Вова Михальский

    Ну старайтесь, пишіть статті, їх читати не будуть

keyboard_arrow_up