Нове кільце, велодоріжки й тротуари: як хочуть змінити Західно-Окружну та проспект Миру

Нове кільце, велодоріжки й тротуари: як хочуть змінити Західно-Окружну та проспект Миру
  • Комунальники запланували капітальний ремонт двох магістральних вулиць.

  • Це може обійтися у майже 200 мільйонів.

Вулицю Західно-Окружну та проспект Миру до перехрестя з Бандери хочуть капітально відремонтувати. Комунальники замовили проєкти робіт, виготовлення яких обійдеться бюджету у понад мільйон гривень. Розроблятиме документацію вінницька фірма — ТОВ «Поділля Проект Груп». Проєкти за обома об’єктами мають бути виконані до 31 березня наступного року. Такі дані є у системі електронних закупівель «Prozorro».

Нагадаємо, що поряд із Хмельницьким з західного на північного боку немає об’їзної дороги. Як наслідок, її функцію виконують, зокрема, Західно-Окружна та проспект Миру. Через це Західно-Окружна є найбільш завантаженою вулицею Хмельницького.

Служба автомобільних доріг тільки планує замовляти розробку техніко-економічного обґрунтування будівництва об’їзної з західної, північної та північно-східної сторін міста. Більше про це можна дізнатися з окремого матеріалу.

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А пять статей щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua

keyboard_arrow_up