Нові платні парковки у Хмельницькому. Де з'являться та який тариф (КАРТА)

Нові платні парковки у Хмельницькому. Де з'являться та який тариф (КАРТА)
 • У місті вже є дві платні парковки — біля речового ринку та автовокзалу №1.

 • Невдовзі їх має стати більше.

У Хмельницькому з’являться ще чотири зони для платного паркування. Зараз їх є лише дві — на Львівському шосе в районі речового ринку та на проспекті Миру в районі автовокзалу №1. Тепер же у міськраді хочуть додати платні парковки у центрі міста. Про це йдеться у проєкті рішення виконкому, який опублікований на сайті Хмельницької міськради.

Вартість години паркування наразі складає 15 гривень. Для кожної зони встановлений графік роботи. Саме у межах його дії паркування буде платним. Поза ним, наприклад, увечері, лишати авто можна буде безкоштовно. Контролюватиме сплату водіями послуг паркування відповідна інспекція. Далі наводимо повний перелік зон паркування з урахуванням тих, які вже є у місті.

Південна та північна сторона проспекту Миру від Трудової до АЗС. Кількість місць 47. Графік роботи: 08:00 — 15:00, вівторок — неділя.

Львівське шосе, північна сторона від виїзду зі стоянки ПП «Ізіда» до входу в ринок «ВВК Поділля-2», від входу в ринок ТД «Тісса» до території буд. № 8. Кількість місць 130. Графік роботи: 07:00 — 15:00, вівторок — середа, п’ятниця —  неділя.

Вулиця Соборна:

Вулиця Грушевського:

Вулиця Вайсера від Володимирської до Кам’янецької. Кількість місць 120. Графік роботи: 08:00 — 18:00, вівторок — неділя.

Вулиця Староміська від Грушевського до Кам’янецької. Кількість місць 131. Графік роботи: 08:00 — 18:00, вівторок — неділя.

Розташування всіх парковок також переглядайте на карті. Натискайте на позначки, що переглянути опис розташування, кількість місць та графік роботи. Нагадаємо, що на цей момент платними є тільки парковки на проспекті Миру та Львівському шосе, решту тільки планують запровадити.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (33)
 • Тетяна Лук'янова

  А навпроти 4 поліклініки вже нема?
 • Людмила Погурало

  Все для народу....
  Господи, коли ви вже нажиретися....
  А де тим людям на все брати ті гроші, вже і на світло тарифи підвищили.
 • Анатолій Наскальний

  слава україні........
 • Василий Костюк

  А що платня за парковку щось якось покращує для водіїв, збільшує кількість паркомісць, облаштованих там , де паркуватися раніше було неможливо !? Там де водії  паркували авто без заморочок - тепер просто збиратимуть з водіїв гроші через паркомати, також просто і без заморочок, "підтискаючи" нелояльних водіїв , які не згідні з такими утисками їх права , - інспекторами з паркування , котрим також потрібно виплачувати чималі зарплати з коштів внесених за паркування лояльними водіями. Звісно стимул працювати "рентабельно" й "високопродуктивно" для інспекторів з паркування величезний. Однак в чому пріоритет і зручність для самих водіїв, котрі налічують і являють собою десятки тисяч мешканців славетного міста Хмельницького - відповідь взмозі дати як самі водії, так і організатори платних парковок.

keyboard_arrow_up