Перевізницю з Хмельницького оштрафували на 867 тисяч. Яка причина? (ФОТО)

Перевізницю з Хмельницького оштрафували на 867 тисяч. Яка причина? (ФОТО)
Тут і далі фото зі сторінки "Укртрансбезпеки"
 • Водії трьох фур спробували схитрувати, аби уникнути покарання. 

 • Однак, штраф таки отримали, і чималий. 

 • Дізнавайтеся чому оштрафували перевізницю та що вчинили водії. 

Водії вантажівок дедалі частіше порушують норми перевезень. Нагадаємо, у липні хмельницький перевізник отримав 297 тисяч гривень штрафу за хитрість підлеглого йому водія. В подібну халепу нещодавно втрапила ще одна місцева перевізниця. Хто саме в “Укртрансбезпеці” не зазначають. 

Події трапилися в Хмельницькій області. Проїжджаючи зважувальний WIM-комплекс №48 водії місцевої підприємиці впродовж трьох останніх місяців закривали передні номери фур, аби уникнути відповідальності за перевантаження автівок. 

Проте, кажуть в “Укртрансбезпеці” така "хитрість" не завадила ідентифікувати вантажівки при кожному проїзді WIM-комплексу та належним чином зафіксувати порушення.

Відео дня

За це власниця трьох фур марки “Scania R420” отримала 41 постанову та штраф на 867 тисяч гривень.

У відомстві нагадують, з 1 жовтня 2021 року штрафи за порушення габаритно-вагових норм складають:

“Укртрансбезпека” закликає перевізників не вдаватися до спроб порушення законодавства, а доброчесно вести свою господарську діяльність. Це дозволить зберегти дорожню інфраструктуру та уникнути непередбачених випадків.

До слова, майданчики зважування вантажівок під час руху обладнані спеціальною системою WIM, яка дозволяє автоматично фіксувати перевантаження на кожну окрему вісь автомобіля і водночас фіксувати номерний знак на камери. Далі автоматично формується постанова і штраф відправляють на адресу фірми, де зареєстрована вантажівка.

В Хмельницькій області працюють три такі комплекси, повідомляє «Укртрансбезпека». Вони знаходяться на автошляхах Н-03; М-30; Н-25. Наразі ж в Україні працює 28 WIM-рамок, але їхню кількість хочуть збільшити до 35-38.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (8)
 • Іванна Борецька

  Ну то може таких злісних, для яких закони не діють судити? Бо видно штрафи платити ніхто не збирається.
 • Ґном Віктор

  Всіх би так.Можливо включили б мізки.
 • Читач50

  мало дали
 • Читач44

  Забрали ці фури в собаки

keyboard_arrow_up