"Після дощу можна плавати на байдарках": хмельничанин Олег просить відремонтувати вулицю у центрі міста

"Після дощу можна плавати на байдарках": хмельничанин Олег просить відремонтувати вулицю у центрі міста
  • Хмельничанин Олег Кравчук скаржиться на те, що вулицю Бузьку "розбили" автомобілі. 
  • Каже, влада не береться її ремонтувати, а машини і далі її псують. 
  • З петицією чоловік звернувся до Хмельницької міської ради. 

Вулиця Бузька знаходиться у центрі міста неподалік автовокзалу № 3 та овочевого ринку. Мешканці вулиці скаржаться, що вона без асфальту. Ями там засипають як можуть. 

"Після дощу можна плавати на байдарках. Спочатку зруйнували дорогу через те, що вона була об`їздною до овочевого ринку, потім зробили бруківку і пішохідну зону по вулиці Проскурівського Підпілля, а відремонтувати дорожнє покриття забули", - таке звернення залишив на сайті петицій до міської ради хмельничанин Олег Кравчук. 

Чоловік пропонує збирати на ремонт дороги шляхом щоденного збору з машин, які проїзджають по цій дорозі, паркуються на ній, а також штрафувати машини, які паркуються на пішохідній зоні та псують бруківку на початку вулиці Бузької. 

Відповідну петицію Олег Кравчук зареєстрував 4 січня. Вона зібрала лише 3 голоси з 500 необхідних. До кінця збору підписів залишилося ще 87 днів. 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (2)
  • Віталій Українець
    Треба Олег розвивати вам спорт в свому мікрорайоні!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:27 Графік погодинних відключень світла у Хмельницькому та області на 23 січня 21:01 Погода зміниться: прогноз на 23 січня для Хмельниччини 20:42 На Львівському шосе патрульні спіймали п’яного водія 20:12 На кордоні Хмельниччини й Тернопільщини відзначили День Соборності (ФОТО) Від читача 12:19 Воркшопи з ультрасонографії судин шиї та голови відбулися на базі КНП «ХОССЦ» 19:37 Без батька залишилися двоє синів: у Хмельницькому попрощалися з воїном Петром Слободяном 19:01 На 66 вулицях Хмельницького планово відключатимуть світло 23 січня (АДРЕСИ) 18:18 Загинув від удару FPV-дрона: Хмельницький попрощався з Миколою Новіцьким 17:47 Борг мешканців Хмельниччини за комуналку — 1,3 мільярда. За що найбільше? 17:08 У Хмельницькому військова обікрала магазин 16:30 Спецграфік аварійних відключень повторно ввели на Хмельниччині 15:52 Хмельничанин навів ракетний удар по місту: загинув чоловік 15:01 У «Хмельницькобленерго» заговорили про пом’якшення обмежень світла 14:08 Хмельницька міськрада поповниться двома депутатами. Хто вони? 13:56 У Хмельницькому на зупинці пограбували 11-річного хлопчика: злодія затримали 13:13 Чому «Хмельницькобленерго» не дотримується графіків відключень: їхнє пояснення 12:29 На Хмельниччині 7 дітей отруїлися чадним газом від генератора 11:34 П’яний збив 17-річного Дмитра у Понінці: що відомо про загиблого юнака 11:04 Дві людини загинули у пожежах на Хмельниччині 10:07 Загинув хмельницький спортсмен Денис Мостовий
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up