Сніговий "капкан": поблизу Війтівців вантажівка паралізувала рух на дорозі

Сніговий "капкан": поблизу Війтівців вантажівка паралізувала рух на дорозі
  • Внаслідок погіршення погоди сталася транспортна пригода поблизу Війтівців.
  • Вранці 18 березня на дорозі занесло вантажівку і вона перегородила рух на дорозі.
  • Рятувальники витягли автомобіль на проїжджу частину.

 

Внаслідок погіршення погодних умов вночі на території Хмельницької області спостерігалися сильні снігопади, хуртовини та шквальний вітер. Як повідомили дорожники, протягом ночі утворився сніговий покрив товщиною до 30 сантиметрів. 

Сніг став справжнім випробуванням для водіїв. Внаслідок погіршення умов сталася транспортна пригода у Волочиському районі. Про це повідомили у прес-службі Головного управління ДСНС у Хмельницькій області.

Вранці 18 березня водій вантажівки не впорався з керуванням поблизу Війтівців й авто занесло. Вантажівка перекрила дорогу й паралізувала рух.

Відео дня

Надзвичайники за допомогою автомобіля підвищеної прохідності відбуксирували вантажівку та розблокували дорогу.

Читайте також: 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
16:15 Благодійну марку «Подарунки Святого Миколая» погасили у Хмельницькому 15:56 У центрі Хмельницького прикрасили ялинку (ФОТО) photo_camera 15:52 У четвер в центрі Хмельницького перекриють рух на одній із вулиць 15:21 На Хмельницький і Старокостянтинів — два найпопулярніші маршрути “шахедів” і ракет Від читача 11:21 Заходи із запобігання та протидії домашньому насильству є пріоритетними в діяльності системи МВС. 14:20 До дітей захисників у Хмельницькому завітав пес Патрон (ВІДЕО) 13:46 На фронті загинув солдат Олександр Баб’як із Волочиська 13:08 У Хмельницькому помолилися за волонтерів, українську перемогу і мир photo_camera 12:52 Народний бренд 2023: дізнавайтеся переможців конкурсу 12:44 Волонтери передали бійцям на фронт пересувну СТО “Котигорошко” (ФОТО) 12:06 Як виглядали центральні ялинки Хмельницького: історія у фото photo_camera 11:50 У Хмельницькому судили солдата штурмового батальйону. Він обікрав два магазини 11:11 Хто такий Святий Миколай та чому він приносить подарунки. Історія свята 10:23 Залужний нагородив “Срібним хрестом” військового з Хмельниччини photo_camera 09:34 6 грудня відзначаємо День Збройних Сил України 09:02 Двадцять шість вулиць у Хмельницькому 6 грудня залишаться без світла (АДРЕСИ) 08:15 У Хмельницькому районі лунали вибухи: відпрацювала ППО 20:23 Чемпіонат Хмельницької області з футзалу серед дітей і дорослих: триває реєстрація 19:01 Ціни на олів’є: у скільки обійдуться хмельничанам продукти до салату photo_camera 18:23 Вікарчук продав «СВ-клуб». Чим тепер буде займатися? photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up