«TruCam» проти «шумахерів»: де на Хмельниччині патрульні шукають охочих поганяти (КАРТА)

«TruCam» проти «шумахерів»: де на Хмельниччині патрульні шукають охочих поганяти (КАРТА)
Фото з архіву редакції
  • Прилади для контролю швидкості використовують на трьох трасах області.

  • Переглядайте ділянки на карті.

Від 11 лютого 2019 року хмельницькі патрульні користуються спеціальними приладами для вимірювання швидкості руху авто — «TruCam». Таким чином шукають водіїв, які не дотримуються лімітів швидкості на дорогах.

Ловлять порушників не всюди, а лише на визначених ділянка трас області. В управлінні патрульної поліції зараз є три прилади «TruCam». Про це журналістам vsim.ua повідомила інспектор прес-служби управління Роксолана Вавренюк. За її словами, прилади для контролю швидкості не закріплені за певними ділянками, а використовуються залежно від кількості ДТП й порушень правил дорожнього руху, а також кількості транспорту.

На Хмельниччині є чотири ділянки доріг, де використовують прилади «TruCam»:

Всі ці ділянки переглядайте на карті. Карта у цьому матеріалі була змінена після публікації. Деталі дізнавайтеся за посиланням.

Читайте також: Автомобілем по пішохідній зоні. Водія, який катався по Проскурівській, оштрафували

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (5)
  • Надя Костур
    В нас по вулиці сільській більше сотні км на год багачі їдуть , то хай їх ловлять! Бо недай Бог з подвірья вибіже дитина,  вони навіть незамітять як її переїдуть !!!
    Олексій Бойко reply Надя Костур
    Ievgen Pervushyn Бо їдуть.
    Ievgen Pervushyn reply Надя Костур
    Надя Костур а як знаєте, що багачі?
    вася пупкин reply Надя Костур
    Что мешает самой купить щебенку, цемент, песок, взять в руки мастерок и нафигарить за ночь лежачих полицейских? Крутелыки так делают, никого не спрашивают :)
  • Мілінський Ігор
    Шукають де (трохи) заробити. Хто десь з гірки швидше поїде на окружній.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
12:12 Зарплата від 40 тисяч грн: у Хмельницькому стартував набір на курс “Монтаж сонячних електростанцій” від iSolar Academy (новини компаній) 12:04 На Хмельниччині перейменували ще три вулиці: залишилось змінити пʼять 11:23 У Хмельницькій громаді зафіксували лейкоз у корів: запроваджують карантин 10:58 Хто і як фінансує лікарні Хмельницького (ІНФОГРАФІКА) Від читача 17:06 П’ять найвишуканіших закусок до кави 10:12 Сьогодні на Озерній не буде води — прорвало водопровід 09:30 Вдарив військового ножем у груди: у Кам’янці затримали чоловіка 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 21 листопада (ІНФОГРАФІКА) 21:00 Якою буде погода 21 листопада на Хмельниччині 20:01 Планові відключення світла у Хмельницькому на 21 листопада (АДРЕСИ) 19:09 У Хмельницькому попрощались із 27-річним добровольцем Ярославом Ковальчуком 18:28 На Хмельниччині водій пропонував 5000 грн патрульним: як суд його покарав 17:52 Мешканці будинку на Тернопільській, де був вибух, отримають грошову допомогу 17:28 У Хмельницькому водій маршрутки отримав штраф за порушення ПДР: деталі 16:53 У Хмельницькому попрощалися з військовим та колишнім правоохоронцем Сергієм Григоренком 16:12 У міськраді припинили повноваження двох депутатів 15:43 У Хмельницькому ввели графік аварійних відключень світла (АДРЕСИ) 15:00 На Хмельниччині очікуються дощ, сніг та ожеледиця: попередження синоптиків 14:27 Довічне за диверсію: хто на Хмельниччині працював на ворога і чим це обернулось 13:39 Таємниці масонів у будинках Проскурівської: хмельничан запрошують на екскурсію
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up